• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برگزاری نشست های تخصصی با هدف صادرات در فارس
  کد خبر : 2047244

  برگزاری نشست های تخصصی با هدف صادرات در فارس

  برگزاری نشست های تخصصی با هدف صادرات در فارسReviewed by on Sep 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز؛ یلدا راهدار چهارشنبه در سمینار آموزشی آشنایی با بازار عراق که با حضور دبیر کل میز کشور عراق در سازمان توسعه…

  برگزاری نشست های تخصصی با هدف صادرات در فارسReviewed by on Sep 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز؛ یلدا راهدار چهارشنبه در سمینار آموزشی آشنایی با بازار عراق که با حضور دبیر کل میز کشور عراق در سازمان توسعه و تجارت برگزار شد، بیان کرد: این نشست ها با هدف شناسایی و آسیب شناسی بازارهای هدف، شناسایی و رفع چالش های صادرکنندگان و تسهیل امور تجارت برای بازرگانان فارس برگزار می شود.

  وی یادآور شد: با برگزاری این نشست های تخصصی به دنبال ارائه راه حل و راهکار مناسب برای صادرات بهتر و بیشتر به کشورهای هدف صادرکنندگان و تجار استان هستیم.

  عضو هیات نمایندگان اتاق شیراز  با بیان اینکه عراق یکی از بازارهای صادراتی بازرگانان فارس است افزود: آسیب شناسی و رفع مشکلات صادرات به کشور عراق از نشست های تخصصی اتاق شیراز است که با استقبال خوب فعالان اقتصادی استان برگزار شده است.

  راهدار اظهارداشت: در حال حاضر بازرگانان و تجار ایران برای حضور در بازار کشور عراق با مشکلاتی از جمله وجود قوانین نامشخص، مدیریت فدرالی، تعرفه های متفاوت در مرزهای مختلف، عدم تردد کامیون های حمل بار ایرانی، افزایش قیمت تمام شده محصولات ایرانی، پیچیدگی ها و قواعد خاص سیستم توزیع و فروش، صادرات خام محصولات کشاورزی و عدم انطباق استانداردها با کالاهای ایرانی روبرو هستند.

  عضو هیات نمایندگان اتاق شیراز اضافه کرد: رسالت اتاق های بازرگانی تسهیل در امور صادرات و فعالان این بخش است که برنامه های ما در اتاق شیراز با رویکرد تسهیل گری صادرات تدوین و دنبال می شود.

  سمینار آموزشی آشنایی با بازار عراق که با حضور دبیر کل میز کشور عراق در سازمان توسعه و تجارت، رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس و فعالان بخش صادرات و بازرگانان استان فارس برگزار شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.