• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » وزیر اقتصاد سوریه: درمرحله بازسازی، نیازمند تجربه های فنی کشورهای دوست هستیم
  کد خبر : 2047168

  وزیر اقتصاد سوریه: درمرحله بازسازی، نیازمند تجربه های فنی کشورهای دوست هستیم

  وزیر اقتصاد سوریه: درمرحله بازسازی، نیازمند تجربه های فنی کشورهای دوست هستیمReviewed by on Sep 20Rating: محمد سامر الخلیل روز چهارشنبه در حاشیه سومین نمایشگاه بازسازی سوریه در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا افزود: ما مرحله بازسازی کشور را مرحله ای دیگر از همکاری های همه جانبه دوستان خود می دانیم که شرافتمندانه در…

  وزیر اقتصاد سوریه: درمرحله بازسازی، نیازمند تجربه های فنی کشورهای دوست هستیمReviewed by on Sep 20Rating:

  محمد سامر الخلیل روز چهارشنبه در حاشیه سومین نمایشگاه بازسازی سوریه در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا افزود: ما مرحله بازسازی کشور را مرحله ای دیگر از همکاری های همه جانبه دوستان خود می دانیم که شرافتمندانه در دوران جنگ و مبارزه با تروریسم در کنار دولت و ملت سوریه ایستادند.
  وی اضافه کرد: این نمایشگاه فرصتی برای دیدارها و توافقات سرمایه گذاران و بازرگانان سوریه و ایران برای یافتن فرصت های همکاری و فعالیت در زمینه های مختلف برای بازسازی سوریه است.
  الخلیل اظهارداشت: در سومین دوره نمایشگاه بازسازی سوریه، شاهد افزایش مشارکت و مساحت رزرو شده از سوی شرکت ها هستیم.
  وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران بزرگترین شرکت کننده این دوره از نمایشگاه بازسازی سوریه است افزود: از اینکه کشورهای دوست و همپیمان سوریه در مرحله بازسازی کشور فعالیت گسترده تری نسبت به دیگر کشورها داشته باشند خرسند هستیم.
  وزیر اقتصاد و بازرگانی خارجی سوریه گفت: شرکت های زیادی و در تخصص های مختلف و مورد نیاز سوریه بویژه در زمینه ساخت و ساز در این نمایشگاه شرکت کرده اند.
  الخلیل اضافه کرد: این گام مهمی در بازسازی سوریه است زیرا کشور در آستانه آغاز مرحله بازسازی ویرانی های ناشی از تروریسم و مرحله بهبود وضعیت اقتصادی است.
  وی گفت: ۱۶۴ شرکت از ۲۳ کشورجهان این نمایشگاه را دروازه ای برای ورود به دوران بازسازی سوریه می دانند و براین اساس در آن مشارکت کرده اند.
  جمهوری اسلامی ایران با ۲۵ هلدینگ بزرگترین شرکت کننده سومین نمایشگاه بازسازی سوریه است.
  سومین نمایشگاه بازسازی سوریه از ۱۹ تا ۲۳ سپتامبر (۲۸ شهریور تا ۱ مهر) در شهرک نمایشگاهی دمشق از بازدیدکنندگان استقبال می کند.
  نخستین نمایشگاه بازسازی سوریه ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۵ (۲۵ شهریور۹۴) با حضور ۶۵ شرکت داخلی و خارجی و دومین نمایشکاه ۷ سپتامبر ۲۰۱۶ (۱۷ شهریور۹۵) با حضور ۱۲۲ شرکت از ۱۱ کشور برگزار شد.
  خاورم**۶۱۱۶ *۱۰۴۹
  انتشاردهنده: مریم کاظمی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.