• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » کانون دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان کشور فعالیت خود را آغاز کرد
  کد خبر : 2046912

  کانون دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان کشور فعالیت خود را آغاز کرد

  کانون دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان کشور فعالیت خود را آغاز کردReviewed by on Sep 19Rating: اکبر مولایی با بیان این مطلب در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کانون دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان مجوز لازم را اخذ کرده و فعالیت خود را از سر گرفته است. رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: دانش آموختگان دانشگاه…

  کانون دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان کشور فعالیت خود را آغاز کردReviewed by on Sep 19Rating:

  اکبر مولایی با بیان این مطلب در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کانون دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان مجوز لازم را اخذ کرده و فعالیت خود را از سر گرفته است.

  رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: دانش آموختگان دانشگاه می‌توانند در این کانون عضو شده و دانشگاه را فراموش نکرده و در واقع با دانشگاه تعامل و همفکری داشته باشند.

  مولایی بیان داشت: ما یک تجربه نو را در دانشگاه فرهنگیان آغاز کرده‌ایم و نیاز به اقدام پژوهشی و تجزیه و تحلیل دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان داریم.

  وی در ادامه خاطرنشان ساخت: ما نیاز به نظرات دانش آموختگان داریم و خواهش ما از این فرهیختگان این است که بعد از ماه‌های نخست تدریس که به بررسی نظام آموزشی می‌پردازید، دانشگاه را از نظرات، تجربیات و تحلیل‌های خود بی نصیب نگذارید.

  مولایی خطاب به دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان تصریح کرد: ما را راهنمایی کنید و پیشنهادات و انتقادات خود را به ما ارائه دهید تا ما این تجارب ارزنده را در آینده و دوره های بعد از شما به کار بگیریم.  

  رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: شایسته است دانش آموختگان مسائلی را که در دوران آموزگاری تجربه می کنند و نیاز است تا در دانشگاه بر آن تاکید شود و از آن غافل مانده ایم را برای ما بیان کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.