• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بروکسل خواستار اعدام ۵۰۰ تبعه خود در عراق به جرم پیوستن به داعش شد
  کد خبر : 2046890

  بروکسل خواستار اعدام ۵۰۰ تبعه خود در عراق به جرم پیوستن به داعش شد

  بروکسل خواستار اعدام ۵۰۰ تبعه خود در عراق به جرم پیوستن به داعش شدReviewed by on Sep 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ‘فیلیپ دیونتر’ رییس این هیات پارلمانی در این کنفرانس مطبوعاتی گفت: ۵۰۰ تبعه بلژیکی در طول سال های گذشته به عراق آمده و در صفوف گروه تروریستی داعش جنگیده…

  بروکسل خواستار اعدام ۵۰۰ تبعه خود در عراق به جرم پیوستن به داعش شدReviewed by on Sep 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، ‘فیلیپ دیونتر’ رییس این هیات پارلمانی در این کنفرانس مطبوعاتی گفت: ۵۰۰ تبعه بلژیکی در طول سال های گذشته به عراق آمده و در صفوف گروه تروریستی داعش جنگیده اند و ما از دولت عراق می خواهیم آنها را به بروکسل تحویل ندهد، بلکه در همین جا (عراق) اعدامشان کند.
  وی اضافه کرد: تعداد عناصر داعشی که از کشورهای اروپایی به عراق سفر کرده و در صفوف داعش جنگیده اند، بسیار زیاد است.
  فیلیپ دیونتر در سخنان خود همچنین گفت: از مردم عراق به خاطر این اتباع بلژیکی که در صفوف داعش در عراق جنگیده اند عذرخواهی می کنیم و هرگز تشویق به بخشش یا بازگرداندن مجدد آنها به جامعه نمی کنیم، بلکه دولت عراق را به اعدام آنها تشویق می کنیم.
  وی همچنین زمان انجام همه پرسی اقلیم کردستان عراق را در حال حاضر غیر مناسب توصیف کرد و خواستار حل مشکلات داخلی از طریق گفت وگو شد.
  کشورهای اروپایی به دلیل قوانینی که خود وضع کرده اند، نمی توانند مجرمین خطرناک را اعدام کنند. از سوی دیگر آنها به خوبی می دانند که بازگشت تروریست ها به موطناشان مشکلات زیادی را می تواند برای جوامع و دولت های اروپایی به وجود آورد.
  برخی کارشناسان معتقدند که درخواست این مقام اروپایی از دولت عراق برای اعدام اتباع بلژیکی همدست داعش، نادیده گرفتن مسئولیت اجتماعی و سیاسی دولتمردان اروپایی در زمانی که آنها به اتفاق چشمشان را بر سفر آزاد تروریست ها به عراق و سوریه بستند، می باشد.
  خاورم *۴*۳۵۳*۱۷۷۰*۱۱۴۴
  * انتشار دهنده: علیرضا جباری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.