• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اسکان ۲۰ هزار مسافر تابستانی در ستادهای آموزش و پرورش البرز
  کد خبر : 2046864

  اسکان ۲۰ هزار مسافر تابستانی در ستادهای آموزش و پرورش البرز

  اسکان ۲۰ هزار مسافر تابستانی در ستادهای آموزش و پرورش البرزReviewed by on Sep 19Rating: مراد مالمیر روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پایگاه های اسکان تابستانی ویژه فرهنگیان با هدف ارائه خدمات شایسته به معلمان فرهیخته و خانواده هایشان در این استان فعال شدند. وی با اشاره به اینکه ساماندهی…

  اسکان ۲۰ هزار مسافر تابستانی در ستادهای آموزش و پرورش البرزReviewed by on Sep 19Rating:

  مراد مالمیر روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پایگاه های اسکان تابستانی ویژه فرهنگیان با هدف ارائه خدمات شایسته به معلمان فرهیخته و خانواده هایشان در این استان فعال شدند.
  وی با اشاره به اینکه ساماندهی مراکز اسکان فرهنگیان از آذر ماه ۹۵ در اداره کل آموزش و پرورش البرز به اجرا درآمد،اظهار کرد: با تشکیل ستاد اسکان مسافران در این استان، زیر ساخت های لازم برای ارائه خدمات کمی و کیفی به میهمانان در دو پیک مسافرتی نوروز و تابستان درسالجاری فراهم آمد.
  وی بیان کرد: در نشست های هفتگی این ستاد ، بررسی های لازم در مورد تجهیزات، ساماندهی، بهسازی، بهداشت و آموزش نیروی انسانی دراولویت کاری قرار گرفت.
  وی تصریح کرد: آموزش و پرورش البرز با آماده سازی مقدمات پذیرش اینرنتی و مراجعه حضوری سوم تا نوزدهم تیر ماه ۹۶ پذیرای مسافران تابستانی در مراکز اسکان این استان شد.
  معاون توسعه مدیریت و پشتبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: برای پذیرش مسافران در ایام تابستان ‘ فرهنگی و غیر فرهنگی ‘ ۱۵ باب آموزشگاه ،۱۵۰ کلاس درس و سه خانه معلم با ظرفیت ۴۰ سوئیت در نواحی و مناطق هشت گانه این استان آماده سازی شد.
  مالمیر با اشاره به شرایط جغرافیایی البرز و قرارگرفتن بر سر راه استان های شمالی ، غربی و مرکزی کشور و برخورداری از جاذبه‎های بکر گردشگری، این استان یاد آور شد: در مراکز اسکان ۵۰ نیروی انسانی آموزش دیده به فرهنگیان فرهیخته از سراسر ایران اسلامی خدمات لازم را در بخش های اسکان ، پذیرایی و راهنمایی با محوریت مراکز فرهنگی، تاریخی و گردشگری ارائه دادند.
  وی در ادامه به جایگاه رفیع معلمان در جامعه پرداخت و یاد آورشد: شعار مراکز اسکان فرهنگیان در نوروز و تابستان ۹۶ در استان البرز را ارائه خدمات شایسته و تکریمی تشکیل داده است.
  وی اضافه کرد: به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران همه مدارس و مراکز اقامتی آموزش و پرورش البرز بهسازی، مرمت ، پاکسازی و بهداشتی شد.
  معاون توسعه مدیریت و پشتبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز یادآور شد: به منظور نظارت مستمر بر روند فعالیت های در نظر گرفته شده در قالب ستاد اسکان تابستانی فرهنگیان در البرز، طرح بازدید میدانی از مراکز اقامتی در نواحی و مناطق هشت گانه آموزش و پرورش این استان نیز اجرا شد.
  مالمیر تصریح کرد: اعضای تیم ستاد اسکان تابستانی فرهنگیان البرز چندین بار اقدام به بازدید سرزده از مراکز اسکان مسافران تابستانی کردند.
  وی گفت: به منظور کیفیت بخشی و آماده سازی به موقع مراکز اسکان فرهنگیان طبق جدول ترسیم شده استانی ، نشست هفتگی و اضطرای اعضای ستاد اسکان فرهنگیان البرز به صورت مستمر در این معاونت تشکیل شد تا طبق برنامه کلاس ها و مراکز اقامتی پس از نظافت کامل از نظر بهداشتی و آماده سازی مجهز به فرش، موکت، یخچال، وسایل گرمایشی و تلویزیون شوند تا برای استراحت در اختیار فرهنگیان در تابستان ۹۶قرارگیرد.
  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: امسال علاوه بر اقداماتی که برای اسکان فرهنگیان سراسر کشور در این استان در دو پیک مسافرتی ۹۶ انجام شد، یکی از اهداف جدی ما را بهسازی و تجهیز مراکز اسکان فرهنگیان و خارج شدن کلاس های اقامتی مدارس از نوع ب و ج از گردونه اسکان در این استان تشکیل داد.
  مالمیر بیان کرد: در ایام تعطیلات تابستان ناظرین ستاد های اسکان به صورت محسوس و نامحسوس در مراکز اسکان تابستانی فرهنگیان در البرز حضور پیدا کردند تا به فرهنگیان فرهیخته در این استان ،خدمات مناسب و شایسته ارائه و نقاط قوت و ضعف طرح تکریم از فرهنگیان نیز مورد بررسی قرار گیرد.
  وی ارائه کتاب برای مطالعه ، وسایل ورزشی ، تهیه نقشه و فهرست مراکز خدماتی ،فرهنگی، تاریخی و گردشگری البرز به همراه اطلاعات مربوط به آن را از دیگر اقدامات انجام شده برای ارائه خدمات به فرهنگیان و خانواده هایشان در مراکز ستاد های اسکان فرهنگیان در البرز نام برد.
  وی تاکید کرد: برای اطلاع رسانی به فرهنگیان در زمینه آدرس پایگاه های نوروزی اسکان فرهنگیان در البرز حدود ۵۰ بنر بزرگ با مشخصات کامل در میادین ورودی از سوی ستاد مرکزی و نواحی و مناطق هشت گانه آموزش و پرورش این استان به ویژه در کرج نصب شده است.
  ۲۸۱۹ /۱۵۳۵خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.