• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » پیشرفت ۹۰درصدی سالن دوومیدانی مجموعه ورزشی خرم آباد/ پروژه کاملا فعال است
  کد خبر : 2046815

  پیشرفت ۹۰درصدی سالن دوومیدانی مجموعه ورزشی خرم آباد/ پروژه کاملا فعال است

  پیشرفت ۹۰درصدی سالن دوومیدانی مجموعه ورزشی خرم آباد/ پروژه کاملا فعال استReviewed by on Sep 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری برنااز لرستان، علی یاور عزیزپور به همراه فلاح رئیس دفتر فنی اداره کل ورزش وجوانان لرستان  امروز درجریان بازدید از پروژه عمرانی ورزشی دوومیدانی مجموعه ورزشی خرم آبادبه خبرنگاران  اظهارداشت: پروژه…

  پیشرفت ۹۰درصدی سالن دوومیدانی مجموعه ورزشی خرم آباد/ پروژه کاملا فعال استReviewed by on Sep 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری برنااز لرستان، علی یاور عزیزپور به همراه فلاح رئیس دفتر فنی اداره کل ورزش وجوانان لرستان  امروز درجریان بازدید از پروژه عمرانی ورزشی دوومیدانی مجموعه ورزشی خرم آبادبه خبرنگاران  اظهارداشت: پروژه دوومیدانی هم اکنون فعال و با سه پیمانکار در حال انجام است که پیشرفت فیزیکی آن به ۹۰ درصد رسیده است.   وی افزود: پیمانکار این پروژه یکی از بهترین پیمانکارهای استان است که با توان مالی مناسب به رغم مشکلات مالی که وجود داشت، کار را انجام داده است .

  عزیزپور با بیان اینکه پروژه در چندین فاز پیش‌بینی شده است، ابرازداشت: فاز اول آن مربوط به تعهدات پیمانکار بوده و رو به اتمام است ودو فاز دیگر که شامل زمین به متراژ ۸۰۰۰ متر و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی است در مرحله انعقاد قرارداد است وبا توجه به پیش‌بینی‌ها تلاش می کنیم تا دهه فجر امسال ، عملیات ساخت مجموعه دوومیدانی به اتمام برسد.

  وی  با یادآوری اینکه تا پایان سال ۹۴ بیش از ۱۰ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شد، گفت: اعتبار مصوب در سال گذشته پنج میلیارد تومان بود که از این مبلغ بیش از ۷۰ درصد آن تخصیص پیدا کرده و پروژه برای نهایی شدن به حدود ۱۰ میلیارد تومان دیگر نیاز دارد .

  وی با بیان اینکه پروژه ۸۰۰۰ هزار متر سالن دوومیدانی و شش سالن جانبی و محوطه ۱۴ هزارمتری دارد، خاطر نشان کرد: سالن دوومیدانی مجموعه ورزشی خرم‌آباد بدون اغراق در غرب کشور از شرایط فوق‌العاده‌ای برخوردار است و می‌توان گفت که مشابه این سالن در غرب کشور وجود ندارد .

    همچنین  رئیس دفتر فنی اداره کل نیز بحث انشعابات را مهمترین بحث و مشکل سرراه این پروژه عنوان کرد و افزود: از تمامی دسگاه های متولی و درگیر میخواهیم کمک کنند تا مشکل انشعابات آن حل شود. فلاح نژاد بدهی به پیمانکاران را در حال حاضر مبلغی معادل ۱ میلیارد تومان دانست و بیان کرد: پروژه برای سرعت گرفتن در مراحل نهایی با سه پیمانکار اصل، تارتان و اجرای ایرواشرها با سرعت خوبی در حال انجام است.   گفتنی است، اعتبار هزینه شده برای این پروژه بالغ بر۱۵ میلیارد تومان است.  

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.