• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » صالحی: فراتر از توافق پادمان، پروتکل الحاقی و برجام التزامی نداریم
  کد خبر : 2046604

  صالحی: فراتر از توافق پادمان، پروتکل الحاقی و برجام التزامی نداریم

  صالحی: فراتر از توافق پادمان، پروتکل الحاقی و برجام التزامی نداریمReviewed by on Sep 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان پس از دیدار با یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در حاشیه شصت و یکمین کنفرانس عمومی…

  صالحی: فراتر از توافق پادمان، پروتکل الحاقی و برجام التزامی نداریمReviewed by on Sep 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان پس از دیدار با یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در حاشیه شصت و یکمین کنفرانس عمومی آژانس در وین عنوان کرد:فراتر از توافق پادمان، پروتکل الحاقی و برجام التزامی نداریم.  

  وی افزود: ما بیش از آنچه در توافقنامه پادمان، پروتکل الحاقی و برجام آمده است، التزامی برای خود نمی بینیم. 

  صالحی عنوان کرد: مدیرکل آژانس از پایبندی ایران به تعهداتش ابراز رضایت کرد و ما نیز از اینکه آژانس تا به امروز توانسته بدون سمت گیری کار را پیش ببرد ابراز رضایت کردیم. 

  وی افزود: تاکید ما این بود، همانطور که در سوگندنامه مدیرکل آژانس آمده که آقای آمانو هم این سوگندنامه را قرائت کرد، مدیرکل آژانس باید مستقلانه عمل کند و گوش به توصیه های دیگران نداشته باشد. تا به امروز هم احساس ما این است که آژانس بین المللی انرژی اتمی به این سوگندنامه بخصوص در ارتباط با برجام وفادار بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.