• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کمیته تحقیق بین المللی نقض حقوق بشر در سوریه: تحریم های یک جانبه علیه دمشق غیر قانونی است
  کد خبر : 2046497

  کمیته تحقیق بین المللی نقض حقوق بشر در سوریه: تحریم های یک جانبه علیه دمشق غیر قانونی است

  کمیته تحقیق بین المللی نقض حقوق بشر در سوریه: تحریم های یک جانبه علیه دمشق غیر قانونی استReviewed by on Sep 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از روز دوشنبه پایگاه خبری «روسیا الیوم»، پائولو سرجیو پین‌یِرو رئیس کمیته مستقل تحقیق بین المللی درباره نقض حقوق بشر در سوریه، در ژنو به هنگام ارائه…

  کمیته تحقیق بین المللی نقض حقوق بشر در سوریه: تحریم های یک جانبه علیه دمشق غیر قانونی استReviewed by on Sep 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از روز دوشنبه پایگاه خبری «روسیا الیوم»، پائولو سرجیو پین‌یِرو رئیس کمیته مستقل تحقیق بین المللی درباره نقض حقوق بشر در سوریه، در ژنو به هنگام ارائه گزارش جدید این کمیته در جلسه شورای حقوق بشر سازمان ملل گفت: آوارگان سوری در برخی مناطق به خصوص مناطق تحت کنترل دولت، با مشکلات بسیاری روبه رو هستند. تحریم های یک جانبه غیرقانونی در این مناطق باعث افزایش قیمت کالاها و کاهش میزان کالاهای اساسی و اولیه در بازارهای محلی شده است.
  اتحادیه اروپا طی چند سال اخیر تحریم هایی را علیه ارسال سلاح، نفت و مواد صنعتی به سوریه وضع کرده و روابط مالی و تجاری اروپا را با بانک های سوریه قطع کرده است.
  تحریم های اعمال شده از سوی اتحادیه اروپا علیه سوریه، بزرگترین بسته تحریمی اتحادیه اروپا تاکنون بوده است. این تحریم ها که از سال ۲۰۱۲ به طور تدریجی آغاز شده است، شامل ممنوعیت واردات نفت از سوریه، صادرات سوخت و مشتقات نفتی، اعمال محدویت در زمینه های سرمایه گذاری، بلوکه کردن حساب بانک مرکزی سوریه در اتحادیه اروپا می شود.
  بیش از ۲۰۰ فرد حقیقی و ۶۰ شخص حقوقی سوریه در لیست سیاه اتحادیه اروپا قرار گرفته و ورودشان به این اتحادیه ممنوع اعلام شده و حساب این افراد و شرکت ها نیز در اتحادیه اروپا توقیف شده است.
  علاوه بر اتحادیه اروپا، آمریکا و شماری از کشورهای دیگر نیز تحریم های یک جانبه علیه سوریه وضع کرده اند.
  خاورم**۹۳۲۹**۱۱۴۴ مترجم: ندا بهبودی** انتشار دهنده: علیرضا جباری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.