• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » «چاینا ارگ»: چین از برجام حراست می کند
  کد خبر : 2046489

  «چاینا ارگ»: چین از برجام حراست می کند

  «چاینا ارگ»: چین از برجام حراست می کندReviewed by on Sep 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا چاینا ارگ نوشت که دنیا همواره برای خود اصول و نورم های بین المللی و ساختارهایی داشته است که کشورها آن را مراعات می کنند ولی آمریکا تلاش زیادی کرده است تا بر آنها تسلط…

  «چاینا ارگ»: چین از برجام حراست می کندReviewed by on Sep 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا چاینا ارگ نوشت که دنیا همواره برای خود اصول و نورم های بین المللی و ساختارهایی داشته است که کشورها آن را مراعات می کنند ولی آمریکا تلاش زیادی کرده است تا بر آنها تسلط پیدا کند.
  رسانه چینی از تحریم های طولانی مدت آمریکا علیه ایران نوشته و آورده است که حتی محاسبات تحریم علیه ایران برای خود آمریکایی هم قابل براورد دقیق نیست و این کشور خیلی کوشیده است تا از ابتدای انقلاب اسلامی ایران را در انزوای دیپلماتیک و سیاسی قرار دهد.
  چاینا ارگ ادامه می دهد امروز قدرت های دیگری هستند که به بازیگران فعالی در صحنه بین المللی تبدیل شده اند و یکی از آنها چین است که تلاش می کند تا برنامه های سازنده ای برای حراست از توافقات بین المللی داشته باشد.
  رسانه چینی نوشته است این کشور در زمینه های مختلف قبل و بعد از برجام با ایران رابطه داشته و در چارچوب سازمان همکاری شانگهای نیز مناسباتی با تهران دارد و در گروه بریکس هم برای بهبود شرایط بین المللی تلاش می کند.
  چاینا ارگ تاکید کرده است چین میانجیگری زیادی برای حصول توافق هسته ای کرده است و همچنان به نقش سازنده اش برای حراست از آن ادامه خواهد دادو به بازگشت کامل ایران به صحنه بین المللی کمک خواهد کرد.
  چاینا ارگ تصریح کرده است که چین با تبدیل شدن به یک قدرت نوظهور در دنیا همچنان به ارتباطات بیشتر ایران با جامعه جهانی و کاستن از نفوذ آمریکا برای منزوی کردن تهران ادامه خواهد داد.
  آساق**۲۳۱**۱۹۰۴**۱۶۶۳**انتشار دهنده: خسرو حسینی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.