• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » کود شیمیایی یارانه دارد اما زیست فناوری خیر!
  کد خبر : 2046395

  کود شیمیایی یارانه دارد اما زیست فناوری خیر!

  کود شیمیایی یارانه دارد اما زیست فناوری خیر!Reviewed by on Sep 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در افتتاحیه چهارمین نمایشگاه زیست فناوری اظهار کرد: تکنولوژی زیست فناوری باعث می‌شود که کیفیت زندگی و سلامت مردم ارتقا یابد….

  کود شیمیایی یارانه دارد اما زیست فناوری خیر!Reviewed by on Sep 18Rating:

  کود شیمیایی یارانه دارد اما زیست فناوری خیر!به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عزیزی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در افتتاحیه چهارمین نمایشگاه زیست فناوری اظهار کرد: تکنولوژی زیست فناوری باعث می‌شود که کیفیت زندگی و سلامت مردم ارتقا یابد.

  وی در ادامه افزود: کشورهای پیشرفته، توجه ویژه‌ای به حوزه زیست فناوری دارند و ایران نیز به عنوان یک کشور در حال توسعه، با توجه ویژه به این بخش نشان داده است که در جهان حرفی برای گفتن دارد.

  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با مطالعه و پژوهش بیشتر در حوزه زیست فناوری ایران می‌تواند جزء ده کشور برتر جهان باشد این در حالی است که  ایران در حال حاضر در جایگاه چهاردهم جهان است.

  عزیزی بیان کرد: ما آمادگی داریم و در مجلس اعلام خواهیم کرد که از این تکنولوژی حمایت می کنیم، چرا که نه تنها این تکنولوژی باعث ارتقای اقتصاد کشور است بلکه به اشتغالزایی بیکاران کمک می‌کند.

  رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای کودهای شیمیایی که ضرر دارد یارانه اختصاص می‌دهند، اما برای حوزه زیست فناوری هنوز یارانه‌ای اختصاص نداده اند.

  عزیزی در پایان گفت: تشکیل صندوق زیست فناوری یک اتفاق خوب است و سرمایه‌گذاران در این بخش به دنبال توسعه در حوزه زیست فناوری هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.