• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » «برهم صالح» از اتحادیه‌ میهنی کردستان عراق جدا شد
  کد خبر : 2046193

  «برهم صالح» از اتحادیه‌ میهنی کردستان عراق جدا شد

  «برهم صالح» از اتحادیه‌ میهنی کردستان عراق جدا شدReviewed by on Sep 18Rating: به‌ گزارش خبرگزاری مهر به‌ نقل از رسانه‌ های اقلیم کردستان عراق، «برهم صالح» سومین فرد رده‌ بالای اتحادیه‌ میهنی کردستان عراق رسما از این حزب استعفا داد. بر اساس این گزارش وی در چند روز گذشته‌ لیستی مستقل زیر عنوان «اتحاد…

  «برهم صالح» از اتحادیه‌ میهنی کردستان عراق جدا شدReviewed by on Sep 18Rating:

  به‌ گزارش خبرگزاری مهر به‌ نقل از رسانه‌ های اقلیم کردستان عراق، «برهم صالح» سومین فرد رده‌ بالای اتحادیه‌ میهنی کردستان عراق رسما از این حزب استعفا داد.

  بر اساس این گزارش وی در چند روز گذشته‌ لیستی مستقل زیر عنوان «اتحاد برای دمکراسی و عدالت» را به‌ کمسیون انتخابات اقلیم کردستان عراق تقدیم کرد.

  این لیست بعد از تائید از سوی کمسیون نامبرده‌ با سیل انتقادات دیگر اعضای اتحادیه‌ میهنی همراه‌ شد و آنها خواستار شدند که‌ برهم صالح تکلیف خود را روشن کند و اگر در اتحادیه‌ میهنی باقی می ماند نباید با لیستی جدا از این حزب در انتخابات شرکت کند.

  امروز متن استعفانامه‌ برهم صالح از اتحادیه‌ میهنی منتشر شد، وی در متن نامبرده‌ به‌ هیچ گونه‌ اختلافی با حزب متبوعش اشاره‌ نکرده‌ است و تنها خواستار استعفای خود شده‌ است.

  شایان ذکر است که‌ برهم صالح همچون نوشیروان مصطفی یکی از مهمترین مخالفین درون حزبی ملا بختیار بود که‌ در حال حاضر متحد اصلی بارزانی در اتحادیه‌ میهنی است و تاکنون موفق شده‌ است رقبای درون حزبی خویش را از میدان به‌ در کند.

  برهم صالح تا این لحظه‌ درخصوص همه‌ پرسی اقلیم کردستان عراق هیچ گونه‌ موضع گیری نکرده‌ است. جدا شدن برهم صالح از اتحادیه‌ میهنی می تواند به‌ کوچک شدن بیشتر این حزب در پارلمان آینده‌ اقلیم کردستان عراق منجر شود و بدین ترتیب حزب دمکرات می تواند با قدرت بیشتری در موضوعات اقلیم کردستان عراق قد علم کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.