• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نخست وزیر سوریه: قهرمانی ارتش و متحدان ما در حافظه تاریخ خواهد ماند
  کد خبر : 2046173

  نخست وزیر سوریه: قهرمانی ارتش و متحدان ما در حافظه تاریخ خواهد ماند

  نخست وزیر سوریه: قهرمانی ارتش و متحدان ما در حافظه تاریخ خواهد ماندReviewed by on Sep 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از یکشنبه شب ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، عماد خمیس امروز در نخستین جلسه دوره عادی پنجم مجلس سوریهافزود: تاریخ از این دستاوردها در دیرالزور، حماه و حمص با قدرشناسی…

  نخست وزیر سوریه: قهرمانی ارتش و متحدان ما در حافظه تاریخ خواهد ماندReviewed by on Sep 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از یکشنبه شب ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، عماد خمیس امروز در نخستین جلسه دوره عادی پنجم مجلس سوریه
  افزود: تاریخ از این دستاوردها در دیرالزور، حماه و حمص با قدرشناسی یاد خواهد کرد.
  وی ادامه داد: پیروزی های ارتش سوریه باعث افزایش امید و خوشبینی به پایان این جنگ ظالمانه برضد ملت سوریه است.
  خمیس گفت: این جنگ ملت و همه نهادها و دستاوردهای سوریه را برای سرکوب مواضع ملی و قومی و غرق کردن منطقه در هرج و مرج و در راستای توطئه های رژیم صهیونیستی در منطقه هدف قرارداد.
  وی گفت: خون های پاکی که برای مبارزه با تروریسم برخاک سوریه ریخته است، جان انسان های بسیاری را در سراسر جهان نجات داد.
  نخست وزیر سوریه افزود: رژیم ها و دولت های بسیاری در سراسر جهان برای رسیدن به اهداف سیاسی خود، از تروریسم در سوریه حمایت کردند اما مشارکت ملت ما در ساخت تمدن انسانی هرگز متوقف نشد و نخواهد شد.
  وی توضیح داد: سوریه از همه تلاش ها و طرح های ارائه شده برای حل بحران استقبال کرد گرچه برخی ازآن ها صادقانه و در جهت منافع سوریه و ملت بود که از طرف کشورهای دوست پیشنهاد می شد و برخی دیگر پوششی برای ادامه تروریسم و تقویت خشونت ها و گسترش تفرقه بود.
  خمیس ادامه داد: در سایه این احساس مسئولیت و دستاوردهای میدانی نیروهای مسلح، نشست های آستانه و ژنو پیشرفت های مهمی داشت و دولت دمشق امیدوار است که خونریزی پایان یابد و نهادها و دستگاه های دولتی در همه مناطق فعالیت خود را از سرگیرند.
  وی گفت: وجود هر بیگانه ای در خاک سوریه، اشغالگری به شمار می رود و دولت دمشق حق دارد با تمام وسائل و شیوه های موجود با آن برخورد کند.
  شبد**۶۱۱۶**۱۰۱۰
  انتشار:حسن معظمی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.