• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رسانه های روسی: رهبرانقلاب اسلامی به آمریکا هشدار داد
  کد خبر : 2046141

  رسانه های روسی: رهبرانقلاب اسلامی به آمریکا هشدار داد

  رسانه های روسی: رهبرانقلاب اسلامی به آمریکا هشدار دادReviewed by on Sep 17Rating: *** خبرگزاری اسپوتنیک: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، خبرگزاری اسپوتنیک با اشاره به بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی نوشت: تهران، واشنگتن را از هر گونه اقدام نادرست در مورد برجام…

  رسانه های روسی: رهبرانقلاب اسلامی به آمریکا هشدار دادReviewed by on Sep 17Rating:

  *** خبرگزاری اسپوتنیک:
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، خبرگزاری اسپوتنیک با اشاره به بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی نوشت: تهران، واشنگتن را از هر گونه اقدام نادرست در مورد برجام برحذر داشت.
  این خبرگزاری به نقل از رهبر معظم انقلاب ادامه داد: ملت ایران محکم سرپای خود ایستاده است و تمامی اقدامات نادرست در باره برجام، پاسخ مناسب جمهوری اسلامی را در پی خواهد داشت.
  رسانه روسی افزوده است: آمریکا پیشتر در رابطه با برنامه موشکی ایران ۱۸ سازمان و شهروند این کشور را در فهرست تحریم های خود قرار داد.
  خبرگزاری اسپوتنیک نوشت: تهران این اقدام واشنگتن را محکوم و اعلام کرد که تحریم هایی را در مورد شهروندان و شرکت های آمریکایی وضع می کند. پارلمان ایران هم ۵۲۰ میلیون دلار برای طراحی برنامه موشکی در پاسخ به تحریم ها اختصاص داد.

  *** شبکه راشاتودی:
  شبکه تلویزیونی راشاتودی هم با بازتاب دادن بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی نوشت: رهبر عالی ایران اعلام کرد که تهران به هر گونه اقدام نادرست علیه برجام پاسخ خواهد داد.
  رسانه روسی به نقل از سخنان امروز حضرت آیت الله خامنه ای گفت: ملت ایران محکم ایستاده است و هر حرکت نادرست نظام سلطه در مورد برجام، با واکنش مناسب برخورد خواهد شد.
  راشا تودی همچنین خاطرنشان کرد: امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران اعلام کرده، ایران سوپربمبی در اختیار دارد که با نیروی داخلی ساخته شده و قدرت تخریب آن بالاتر از بمب آمریکایی GBU-43 است.

  *** آنلاین روزنامه ایزوستیا:
  روزنامه ایزوستیا چاپ مسکو در پایگاه اینترنتی به نقل از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی نوشت: ایران برای پاسخ به هر اقدام نادرستی در باره برجام آمادگی دارد.
  رسانه روسی نوشت: برجام سال ۲۰۱۵ بین ایران با آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، روسیه و چین برای لغو تحریم ها در ازای توافق با تهران برای خودداری از غنی سازی اورانیوم در سطح تولید سلاح هسته ای به دست آمد.
  ایزوستیا افزود: با این وجود، آمریکا بسته جدیدی از تحریم ها را وضع کرد و نام ۱۸ سازمان و شهروند ایرانی را به فهرست تحریم افزود.

  *** پولیت اینفو:
  سایت اینترنتی روسی پولیت اینفو هم با بازتاب دادن بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی، خاطرنشان کرد: رهبر جمهوری اسلامی به آمریکا هشدار داد که از هر گونه اقدام نادرست در مورد برجام بپرهیزد.
  رسانه روسی نوشت: آیت الله خامنه ای هشدار داد، ایران به اقدامات غلط در مورد برجام پاسخ مناسب خواهد داد.
  اروپام*۳۹۱ انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.