• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مسوولان امنیتی مشرقی از سوی مجلس سنا تقدیر شدند
  کد خبر : 2046091

  مسوولان امنیتی مشرقی از سوی مجلس سنا تقدیر شدند

  مسوولان امنیتی مشرقی از سوی مجلس سنا تقدیر شدندReviewed by on Sep 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده قول اردوی سیلاب در ننگرهار، فرمانده پولیس ننگرهار، فرمانده پولیس سرحدی در زون شرق، رییس امنیت و شماری از ماموران نیروهای امنیتی در نشست عمومی امروز یکشنبه (۲۶ سنبله)…

  مسوولان امنیتی مشرقی از سوی مجلس سنا تقدیر شدندReviewed by on Sep 17Rating:

  مسوولان امنیتی مشرقی از سوی مجلس سنا تقدیر شدندبه گزارش ایران ویج به نقل از حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده قول اردوی سیلاب در ننگرهار، فرمانده پولیس ننگرهار، فرمانده پولیس سرحدی در زون شرق، رییس امنیت و شماری از ماموران نیروهای امنیتی در نشست عمومی امروز یکشنبه (۲۶ سنبله) مجلس سنا مورد تقدیر قرار گرفتند.

  فضل‌هادی مسلم یار رییس مجلس سنا گفت که قربانی‌های نیروهای امنیتی مستقر در زون شرق کشور در جنگ با هراس افگنی به ویژه در برابر داعش و طالبان از دو سال به این طرف قابل ستایش است.

  آقای مسلم یار افزود که در نتیجه شهامت و پایمردی این نیروها، طالبان و داعش در مناطق اچین، ده‌بالا، کوت، هسکه مینه و توره بوره به شدت سرکوب شده و این گروه ها در حالت نابودی قرار گرفته اند.

  او تاکید کرد که قهرمانی نیروهای امنیتی در سراسر کشور به ویژه در مشرقی مایه افتخار مردم افغانستان و به همین دلیل، مجلس سنا تصمیم گرفته است تا به نمایندگی تمامی نیروهای امنیتی از مسوولان امنیتی زون شرق با اهدای تقدیر نامه و نشان مجلس سنا تقدیر نماید.

  سپس هیات اداری و اعضای مجلس سنا تقدیرنامه‌ها و نشان افتخاری این مجلس را به مسوولان امنیتی شرق کشور اهدا کردند.

  گفتنی است که نیروهای امنیتی در زون شرق کشور از دو سال به این طرف به شدت مصروف جنگ با داعش و طالبان اند و اخیراً به موفقیت‌های در مبارزه با این گروه های هراس افگن دست یافته اند.

  دو سال پیش گروه داعش در مناطقی از ولایت ننگرهار ظهور کرد؛ اما گفته می‌شود که تهدیدهای این گروه در شرق کشور رفع شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.