• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دستگاه دیپلماسی در زمینه رفراندوم عراق تصمیمات جدی داشته باشد
  کد خبر : 2046067

  دستگاه دیپلماسی در زمینه رفراندوم عراق تصمیمات جدی داشته باشد

  دستگاه دیپلماسی در زمینه رفراندوم عراق تصمیمات جدی داشته باشدReviewed by on Sep 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، جهانبخش محبی نیا ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان همچنین با تاکید بر جبران عقب مامدگی های استان اظهارداشت: همه ما مسئول هستیم و باید دید نظام مالی کشور چقدر رضایت…

  دستگاه دیپلماسی در زمینه رفراندوم عراق تصمیمات جدی داشته باشدReviewed by on Sep 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، جهانبخش محبی نیا ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان همچنین با تاکید بر جبران عقب مامدگی های استان اظهارداشت: همه ما مسئول هستیم و باید دید نظام مالی کشور چقدر رضایت عمومی به دنبال دارد.

  وی با بیان اینکه یارانه ها این مملکت را بدبخت کرد جزو حفره های مالی که باید حل شود یارانه ها هستند افزود: برای ارتقای شاخص های توسعه استان های محروم مرزی باید تصمیم گیری شود چراکه اگر کاری انجام نشود مفهوم عدالت در کشور از بین خواهد رفت.

  محبی نیا تاکید کرد: بیش از آنکه نگران اتوبان، آزادراه و آسفالت جاده روستایی باشیم باید نظام مالی بیمار کشور را بهبود ببخشیم چراکه امروز هرکس در سازمان برنامه و بودجه آشنا داشته باشد می‌تواند بودجه را به منطقه خود اختصاص دهد.

  وی افزود: گمان می‌کنم جای مطرح کردن مشکلات کشاورزی، صنعتی و راه و شهرسازی این جلسه نیست چراکه در نظام مدیریتی کشور مشکل داریم و اگر مدیریت خوبی داشته باشیم انتظار ما از زیر دستان نیز برطرف می‌شود.

  محبی نیا افزود: اکنون باید متناسب با ظرفیت‌های منطقه برای این خطه نه تهدید بلکه فرصت سازی کنیم تا شاخص‌های توسعه در آذربایجان غربی را بالا ببریم و پیشنهاد می‌کنم تا برای استان‌های محرومی همچون آذربایجان غربی یارانه توسعه‌ای در نظر گرفته شود.

  نماینده مردم میاندوآب شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از سرمایه خارجی بهره بگیریم و در ارتباط با آب، مسئله ترانزیت و مرزهای این خطه نیز باید بازنگری‌های اساسی داشته باشیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.