• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اسد: برخی کشورهای غربی همچنان از تروریسم در سوریه حمایت می‌کنند
  کد خبر : 2046063

  اسد: برخی کشورهای غربی همچنان از تروریسم در سوریه حمایت می‌کنند

  اسد: برخی کشورهای غربی همچنان از تروریسم در سوریه حمایت می‌کنندReviewed by on Sep 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از سانا، بشار اسد رئیس جمهور سوریه با هیاتی ایتالیایی به ریاست سناتور ماریو رومانی دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار آخرین تحولات سوریه در سایه جنگ تروریستی…

  اسد: برخی کشورهای غربی همچنان از تروریسم در سوریه حمایت می‌کنندReviewed by on Sep 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از سانا، بشار اسد رئیس جمهور سوریه با هیاتی ایتالیایی به ریاست سناتور ماریو رومانی دیدار و گفتگو کرد.

  در این دیدار آخرین تحولات سوریه در سایه جنگ تروریستی که ضد آن جریان دارد و نیز مشاهدات میدانی هیات ایتالیایی در جریان دیدار از بسیاری از مناطق سوریه و تصویر منفی و گمراه کننده ای که رسانه های غربی طی سالهای جنگ در سوریه جریان دارد مورد رایزنی قرار گرفت.

  بشار اسد در این دیدار گفت: برخی کشورهای غربی هنوز حامی گروههای تروریستی در سوریه به شکل مستقیم یا غیر مستقیم هستند و این با وجود رنج هایی است که این تروریسم برای ملت های این کشورها به دنبال دارد.

  رئیس جمهور سوریه بیان کرد: سفرهایی که هیات های اروپایی به سوریه انجام می دهند و اطلاع از وقایق به تغییر دیدگاه افکار عمومی غرب در قبال تحولات سوریه کمک شایانی می کند و این پس اکاذیب رسانه های غربی که در راستای سیاست های دولت های غربی حرکت می کنند و نه منافع ملت های غربی. علاوه بر این در رفع محاصره اقتصادی که رنج های سوری ها را افزون می سازد و تاثیر منفی بر زندگی روزانه آنها دارد.

  از سوی دیگر اعضای هیات ایتالیایی نیز همبستگی خود را با ملت سوریه در جنگ ضد تروریسم مورد حمایت کشورهای غربی و منطقه ای اعلام و بیان کردند: تروریسمی که سوریه را از چند سال قبل هدف قرار داده است در بسیاری از کشورهای اروپایی خود را نشان داده است و تهدیدی واقعی برای امنیت و زندگی و آینده شهروندان آن است.

  اعضای این هیات اعلام کردند که همه تلاش خود را برای توضیح و شرح وقایع سوریه در کشور خود و دیگر کشورهای اروپایی در کنار اقدام برای رفع محاصره ظالمانه ضد ملت سوریه به عمل خواهند آورد.

  در این دیدار بثینه شعبان مشاور رسانه ای و سیاسی رئیس جمهور سوریه و ایمن سوسان معاون وزیر خارجه حضور داشتند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.