• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تولید دمپایی‌هایی با نقش توییت‌های دونالد ترامپ+ تصاویر
  کد خبر : 2046061

  تولید دمپایی‌هایی با نقش توییت‌های دونالد ترامپ+ تصاویر

  تولید دمپایی‌هایی با نقش توییت‌های دونالد ترامپ+ تصاویرReviewed by on Sep 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هافینگتون پست، یک شرکت تولید دمپایی در یک ابتکار جالب، اقدام به تولید دمپایی‌هایی با نقش توییت‌های دونالد ترامپ کرده و آنها را در سایتی به نام «پرزیدنت فلیپ فلاپس»…

  تولید دمپایی‌هایی با نقش توییت‌های دونالد ترامپ+ تصاویرReviewed by on Sep 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هافینگتون پست، یک شرکت تولید دمپایی در یک ابتکار جالب، اقدام به تولید دمپایی‌هایی با نقش توییت‌های دونالد ترامپ کرده و آنها را در سایتی به نام «پرزیدنت فلیپ فلاپس» به فروش گذاشته است.

  تولید دمپایی‌هایی با نقش توییت‌های دونالد ترامپ+ تصاویر

  نکته جالب‌تر اینکه این شرکت آمریکایی توییت‌هایی از ترامپ را برای چاپ برروی دمپایی‌ها انتخاب کرده که به طور کامل با یکدیگر در تضاد هستند. قیمت هر جفت از این دمپایی‌ها، ۲۷.۹۹ دلار اعلام شده است.

  این شرکت مدعی شده است که ۱۰ درصد از درآمد حاصل از فروش این دمپایی‌ها را به عنوان کمک به «اتحادیه آزادی‌های شهروندی آمریکا» اعطا می‌کند. این اتحادیه مأموریت خود را دفاع از حقوق فردی و آزادی‌های تضمین شده در قانون اساسی آمریکا اعلام کرده است.

  در حال حاضر ۳ مدل از این دمپایی‌ها با عنوان‌های «سوریه»، «الکترال کالج» و «منابع» در وبسایت این شرکت به فروش گذاشته شده است.

  به عنوان مثال، در دمپایی‌های مدل سوریه، روی یک لنگه این توییت دونالد ترامپ مربوط به سپتامبر سال ۲۰۱۳ آورده شده است: «دوباره، به رهبر احمقمان می‌گویم که به سوریه حمله نکن. اگر این کار را بکنی، اتفاقات بدی خواهد افتاد و از این جنگ هیچ چیز نصیب آمریکا نمی‌شود» و روی لنگه دیگر این دمپایی توییتی که مربوط به آوریل ۲۰۱۷ است نوشته شده است: «به مردان و زنان نظامی بزرگ کشورمان که نماینده خوبی برای آمریکا و کل جهان در حمله به سوریه (حمله موشکی آمریکا به پایگاه هوایی الشعیرات) بودند، تبریک می‌گویم.»

  فروش دمپایی هایی با توییت های دونالد ترامپ+ تصاویر

  در مدل الکترال کالج این دمپایی که اشاره ظریفی به تغییر موضع ترامپ پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ دارد، روی یک لنگه از دمپایی این توییت او مربوط به سال ۲۰۱۲ نوشته شده است: «الکترال کالج برای دموکراسی آمریکا یک فاجعه است.» این درحالیست که روی لنگه دیگر دمپایی این توییت ترامپ مربوط به نوامبر ۲۰۱۶ قرار دارد: «کالج الکترال از این حیث که به رای همه ایالت‌ها – از جمله ایالت‌های کوچک- اهمیت می‌دهد، فوق‌العاده است.»

  فروش دمپایی هایی با توییت های دونالد ترامپ+ تصاویر

  در مدل منابع نیز روی یک لنگه از دمپایی توییت ترامپ مربوط به اوت ۲۰۱۲ قرار دارد که می‌گوید: «یک منبع موثق با دفتر من تماس گرفت و گفت که گواهی تولد باراک اوباما جعلی است.»

  این درحالیست که وی در یک توییت دیگر در سپتامبر ۲۰۱۶ که برروی لنگه دیگر این دمپایی نقش بسته، نوشت: «به یاد داشته باشید که هرگاه رسانه‌های دروغگو از عبارت “به گفته منابع” استفاده کردند، اگر نام این منابع را ذکر نکرده بودند، آن منابع درواقع وجود خارجی ندارند.

  فروش دمپایی هایی با توییت های دونالد ترامپ+ تصاویر

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.