• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » تعدادی از فرهنگیان بزد خواهان توجه دولت در رسیدگی به مشکل خود شدند
  کد خبر : 2045763

  تعدادی از فرهنگیان بزد خواهان توجه دولت در رسیدگی به مشکل خود شدند

  تعدادی از فرهنگیان بزد خواهان توجه دولت در رسیدگی به مشکل خود شدندReviewed by on Sep 16Rating: برخورداری از بیمه کامل و جامع خدمات درمانی، اجرای کامل قانون مدیریت خدمات کشوری، اجرای قانون نظام هماهنگ حقوق پیشکسوتان و همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان در نهادها و سازمان های مختلف دولتی از جمله درخواست های…

  تعدادی از فرهنگیان بزد خواهان توجه دولت در رسیدگی به مشکل خود شدندReviewed by on Sep 16Rating:

  برخورداری از بیمه کامل و جامع خدمات درمانی، اجرای کامل قانون مدیریت خدمات کشوری، اجرای قانون نظام هماهنگ حقوق پیشکسوتان و همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان در نهادها و سازمان های مختلف دولتی از جمله درخواست های آنان بود.
  یک عضو شورای شهر یزد در جمع بازنشستگان فرهنگی یزد ، گفت: بازنشستگان همواره باید در جامعه مورد احترام واقع شوند و حق و حقوق آنها هم به رسمیت شناخته شود.
  ونوس عامری، خواهان اتخاذ تدابیری در بودجه کشور برای تامین حق و حقوق فرهنگیان شد و گفت: باید هر سال موارد مشکلات کمتر شود.
  وی نپرداختن به مسایل آموزش و پرورش و فرهنگیان را دلیل توسعه نیافتگی دانست و اظهار کرد: پاشنه آشیل توسعه به این نهاد مربوط است.
  وی اضافه کرد: با رسیدگی به مسایل فرهنگیان بازنشسته ، معلمان شاغل هم با انگیزه ای بیشتری کار خواهند کرد، بنابراین از مسوولان می خواهیم خواسته های این قشر را عملی کنند.
  همچنین یکی از بازنشسته های فرهنگی اظهار کرد: برگزاری اجتماع های صنفی فرهنگیان بازنشسته با هدف پیگیری مطالبات از سوی مسئولان صورت می گیرد.
  وی افزود: برخورداری از بیمه کامل ؛ اجرای کامل قانون مدیریت خدمات کشوری، قانون نظام هماهنگ حقوق پیشکسوتان و همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان از جمله خواسته های ماست.
  وی یادآور شد: ما به دنبال ایجاد حق نیستیم بلکه به دنبال اجرای قانون حق هستیم ، و آنچه برای دیگر شاغلان در نظر گرفته می شود برای بازنشستگان هم طبق قانون تعلق گیرد.
  استان یزد ۱۵ هزار بازنشسته فرهنگی و نزدیک به ۱۶ هزار فرهنگی شاغل دارد.
  ۲۰۸۸*۲۰۴۷* خبرنگار: کبری دانشی ** انتشار: عباسقلی اشکورجیری*

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.