• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بارزانی: زمان بحث طرح جایگزین همه پرسی اقلیم کردستان سپری شده است
  کد خبر : 2045748

  بارزانی: زمان بحث طرح جایگزین همه پرسی اقلیم کردستان سپری شده است

  بارزانی: زمان بحث طرح جایگزین همه پرسی اقلیم کردستان سپری شده استReviewed by on Sep 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر ،سومریه نیوز گزارش داد که بارزانی در گفتگو با نمایندگان دشت نینوی تاکید کرد:اگر ساکنان دشت نینوا باقی ماندن در منطقه کردستان را قبول کنند ما متعهد می شویم که…

  بارزانی: زمان بحث طرح جایگزین همه پرسی اقلیم کردستان سپری شده استReviewed by on Sep 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر ،سومریه نیوز گزارش داد که بارزانی در گفتگو با نمایندگان دشت نینوی تاکید کرد:اگر ساکنان دشت نینوا باقی ماندن در منطقه کردستان را قبول کنند ما متعهد می شویم که تضمین هایی به آنها بدهیم.من امیدوار بودم که شرایط به اوضاع کنونی کشیده نشود.یک گروه وجود دارد که بر تمام مسائل مربوط به عراق حکمرانی می کند.کردها آماده گفتگوهای جدی بعد از برگزاری همه پرسی هستند.هر اتفاقی که بیافتد همکاری ها و هماهنگی ها میان پیشمرگ ها و ارتش عراق باید ادامه یابد.

  وی افزود: همه پرسی ابزار است نه هدف. ما گفته ایم اگر جایگزینی بهتری برای همه پرسی هست مطرح کنید اما وقت درباره جایگزین نیست. ما پس از همه پرسی آماده برگزاری نشست های جدی هستیم. ما می توانیم از مشارکت شکست خورده به همسایگی خوب برسیم. علت این تهدیدات داخلی و خارجی را نمی دانم. ما جنایتی مرتکب نشده ایم.

  روابط من با حیدر العبادی خوب است اما سرنوشت ملت ها با روابط شخصی رقم نمی خورد. برخی می خواهند ما را به خط سبز بازگردانند ما این خط که از سوی پل برمر(حاکم نظامی آمریکایی پس از سقوط صدام) ترسیم شده را نمی پذیریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.