• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » روحانی از بد عهدی آمریکا و ضرورت کمک به مسلمانان میانمار صحبت کند
  کد خبر : 2045733

  روحانی از بد عهدی آمریکا و ضرورت کمک به مسلمانان میانمار صحبت کند

  روحانی از بد عهدی آمریکا و ضرورت کمک به مسلمانان میانمار صحبت کندReviewed by on Sep 16Rating: محمدنبی حبیبی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به در پیش بودن مجمع عمومی سازمان ملل و حضور رئیس جمهور در این مراسم اظهار کرد: روحانی درباره بد عهدی آمریکا در برجام و مداخلات فراوانی که آنها در…

  روحانی از بد عهدی آمریکا و ضرورت کمک به مسلمانان میانمار صحبت کندReviewed by on Sep 16Rating:

  محمدنبی حبیبی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به در پیش بودن مجمع عمومی سازمان ملل و حضور رئیس جمهور در این مراسم اظهار کرد: روحانی درباره بد عهدی آمریکا در برجام و مداخلات فراوانی که آنها در منطقه انجام می‌دهند و صلح منطقه را برای تامین منافع نامشروع خود بر هم می‌زنند صحبت کند.

  وی در ادامه اظهار کرد: رئیس جمهور مواضع خود را باید با زبان و روحیه انقلابی مطرح کند. روحیه انقلابی به این دلیل باید به کار گرفته شود که آمریکا روحیه تجاوزگری علیه اکثر کشورهای جهان بخصوص خاورمیانه و ایران دارد. با زبان لین صحبت کردن با آمریکا خلاف روحیه انقلابی‌گری است.

  این فعال سیاسی اصولگرا در پایان با اشاره به جنایت انجام شده علیه مسلمانان در میانمار، تصریح کرد: رئیس جمهور در اظهارات اخیر خود مواضع خوبی نسبت به این جنایات اتخاذ کرده است،‌ اما برای کمک به مردم مسلمان میانمار به حمایت‌های بین المللی نیاز است که ایران می‌تواند نقش مهمی در جلب این حمایت‌ها داشته باشد. مجمع عمومی سازمان ملل بهترین فرصت برای جلب حمایت‌های بین المللی و کمک به مردم مسلمان میانمار است که رئیس جمهور باید از این فرصت نهایت استفاده را داشته باشد.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.