• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آخرین وضعیت سه مصدوم اعزامی حادثه تروریستی ذی‌قار به اهواز
  کد خبر : 2045701

  آخرین وضعیت سه مصدوم اعزامی حادثه تروریستی ذی‌قار به اهواز

  آخرین وضعیت سه مصدوم اعزامی حادثه تروریستی ذی‌قار به اهوازReviewed by on Sep 16Rating: دکتر رمضان احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: شب گذشته سه مصدوم از مصدومان حادثه تروریستی استان ذی‌قار عراق از دانشکده علوم پزشکی آبادان به اهواز اعزام شدند که یک مصدوم در بیمارستان امام خمینی و دو مصدوم در…

  آخرین وضعیت سه مصدوم اعزامی حادثه تروریستی ذی‌قار به اهوازReviewed by on Sep 16Rating:

  دکتر رمضان احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: شب گذشته سه مصدوم از مصدومان حادثه تروریستی استان ذی‌قار عراق از دانشکده علوم پزشکی آبادان به اهواز اعزام شدند که یک مصدوم در بیمارستان امام خمینی و دو مصدوم در بیمارستان سینا بستری شدند.

  وی ادامه داد: مصدومی که در بیمارستان امام خمینی بستری شده بود، صبح امروز با حال عمومی خوب ترخیص شد.

  احدی عنوان کرد: همچنین دو مصدومی که در بیمارستان سینا بستری شده بودند، آقایان حسن اکبری‌زاده و محسن کشاورز هستند که حسن اکبری‌زاده ۵۸ ساله ساعت ۲۲ شب گذشته تحویل اورژانس بیمارستان سینا داده شد و پس از انجام اقدامات اولیه درمانی ساعت ۰۰:۴۵ بامداد به دلیل ترومای دست راست به اتاق عمل فرستاده شد.

  وی ادامه داد: دبریدمان بازوی راست این بیمار در اتاق انجام و ساعت ۲ بامداد بیمار وارد ریکاوری شد و به دلیل سابقه دیابت، امروز تحت مشاوره داخلی قرار گرفت و انسولین نوومیکس برای بیمار آغاز شد. همچنین به دلیل سابقه جراحی قلب باز، مشاوره قلب این بیمار فردا باید انجام شود و این بیمار در حال حاضر هوشیار است.

  قائم مقام معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، بیان کرد: مصدوم دوم اعزامی به بیمارستان سینا، محسن کشاورز ۱۴ ساله است که شب گذشته ساعت ۲۲ به اورژانس این بیمارستان تحویل و پس از انجام اقدامات اولیه درمانی، ساعت ۰۰:۴۵ بامداد به اتاق عمل فرستاده شد.

  احدی ادامه داد: این بیمار نیز تحت عمل دبریدمان پای چپ و دست چپ قرار گرفت و ساعت ۳:۳۰ وارد ریکاوری شد. این بیمار در حال حاضر هوشیار و فیکساتور در پای چپ وی فیکس است.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.