• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ورود نیروهای حشد شعبی به مرکز ناحیه «عکاشات» در غرب عراق
  کد خبر : 2045672

  ورود نیروهای حشد شعبی به مرکز ناحیه «عکاشات» در غرب عراق

  ورود نیروهای حشد شعبی به مرکز ناحیه «عکاشات» در غرب عراقReviewed by on Sep 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، منابع عراقی اعلام کردند: هواپیماهای عراقی هزاران اطلاعیه بر مناطق تحت اشغال داعش در غرب الانبار ریختند. متن این اطلاعیه ها در نزدیک بودن ساعت رهایی ساکنان…

  ورود نیروهای حشد شعبی به مرکز ناحیه «عکاشات» در غرب عراقReviewed by on Sep 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از النهرین، منابع عراقی اعلام کردند: هواپیماهای عراقی هزاران اطلاعیه بر مناطق تحت اشغال داعش در غرب الانبار ریختند.

  متن این اطلاعیه ها در نزدیک بودن ساعت رهایی ساکنان از لوث داعش پس از آزادسازی نینوا است.

  همچنین در این اطلاعیه ها به داعشی ها هشدار داده شده است که ساعت حساب فرا رسیده است و آنها یا باید خود را تسلیم کنند و به محاکمه عادلانه تن دهندد یا مرگ به دست نیروهای عراقی را انتخاب کنند.

  این در حالی است که نیروهای حشد شعبی جاده عکاشات در جنوب این ناحیه در غرب الانبار را پاکسازی کردند و در حال پیشروی به سوی مرکز عکاشات هستند.

  همزمان برخی منابع از  ورود نیروهای حشد شعبی به مرکز ناحیه عکاشات در استان الانبار در غرب عراق خبر دادند و اعلام کردند: نیروها پس از ورود به مرکز ناحیه در حال پاکسازی آن هستند.

  از سوی دیگر برخی منابع عراقی از فرار داعشی ها از  عکاشات واقع میان الرطبه در مرز عراق با اردن و القائم در مرز سوریه در غرب الانبار خبر دادند و اعلام کردند: برخی خبرها حکایت از فرار داعشی ها از عکاشات به طور کامل به سوی القائم که هنوز تحت اشغال داعش است، حکایت دارد.

  این مناطق معادن غنی دارد.

  نیروهای عراقی از صبح امروز عملیاتی را برای آزادسازی ناحیه عکاشات در شمال غرب شهر الرطبه از چند محور آغاز کرده بودند. در این عملیات نیروهای ارتش، پلیس، حشد شعبی و حشد عشایری مشارکت دارند و از سوی نیروی هوایی عراق پشتیبانی می شوند.

  ناحیه عکاشات در سال ۲۰۱۴ به اشغال داعش درآمد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.