• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » مبادی بیسوادی در مازندران مسدود می‌شود
  کد خبر : 2045647

  مبادی بیسوادی در مازندران مسدود می‌شود

  مبادی بیسوادی در مازندران مسدود می‌شودReviewed by on Sep 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساری، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، سید علی قاسمی تروجنی اظهار داشت: تلاش ما این است آموزش و پرورش نهاد حرفه‌ای تلقی باشد. وی با اشاره به اینکه پس از انقلاب تنها…

  مبادی بیسوادی در مازندران مسدود می‌شودReviewed by on Sep 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساری، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، سید علی قاسمی تروجنی اظهار داشت: تلاش ما این است آموزش و پرورش نهاد حرفه‌ای تلقی باشد.

  وی با اشاره به اینکه پس از انقلاب تنها مدیر آموزش و پرورش بودم که شعار آموزش و پرورش حرفه‌ای را سرلوحه کاری قرار دادم، افزود: نظام تعلیم و تربیت سنگ زیرین توسعه اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جوامع محسوب می‌شود.

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به برنامه‌محور بودن آموزش و پرورش در مازندران اشاره کرد و گفت: در چهار سال اخیر فقط به قانون ملتزم بودیم و تاکنون روابط در ساماندهی نیروها و عزل و نصب‌ها تاثیرگذار نبود.

  قاسمی با بیان اینکه آموزش و پرورش استان با حمایت استاندار و کنشگران سیاسی، در چهارسال اخیر در بسیاری از ارزیابی‌های ملی و وزارتخانه‌ای رتبه قابل قبولی را کسب کرده است، گفت: آموزش و پرورش مازندران درشاخص‌های مختلف علمی، فرهنگی و المپیادها از چهار استان برتر کشور است.

  وی، شعار پروژه مهر سال تحصیلی جدید را مدیر مدرسه، رهبر برنامه درسی دانست و تصریح کرد: با طرح این شعار به دنبال آن هستیم مدیران نقش اصلی تعلیم و تربیت را در مدرسه عهده‌دار شوند.

  رئیس دستگاه تعلیم و تربیت مازندران با تاکید بر اینکه به انسداد مبادی بیسوادی پایبند هستیم، تصریح کرد: آموزش و پرورش مازندران پوشش تحصیلی حتی در پیش دبستانی را به ۱۰۰در صد رسانده است.

  قاسمی با بیان اینکه طبق ارزیابی ناظران وزارتخانه متبوع مازندران در آموزش از راه دور، از ۱۰۰ امتیاز، ۹۷ امتیاز را کسب کرده است، افزود: نقل و انتقالات فرهنگیان تاکنون به درستی انجام شد، هرگونه جابجایی معلمان بر اساس نیاز بوده و مشکل خاصی در این حوزه نداریم.

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه طبق آمار دو هزار نفر از همکاران فرهنگی در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ در معرض بازنشستگی قرار دارند، تصریح کرد: مازندران معلم مازاد دارد، در حالت نیاز استمرار کار بازنشستگان، جذب از طریق دانشگاه فرهنگیان و آزمون استخدامی صورت می‌گیرد.

  وی افزود: امسال بیش از ۷۰۰ نفر از دانشگاه فرهنگیان و ۵۰ نفر از طریق آزمون استخدامی در بدنه سیستم تعلیم و تربیت مازندران جذب شدند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.