• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » خراسان‌شمالی از استان‌های برتر در ورزش‌های همگانی است
  کد خبر : 2045537

  خراسان‌شمالی از استان‌های برتر در ورزش‌های همگانی است

  خراسان‌شمالی از استان‌های برتر در ورزش‌های همگانی استReviewed by on Sep 16Rating: میترا روحی٬ نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: بسیار خرسندیم که توانستیم هفتمین دوره مسابقات طناب‌زنی کشور در ۲ بخش آقایان و خانم‌ها را در استان بسیار زیبای خراسان شمالی برگزار کنیم. تمام فعالیت‌های انجمن…

  خراسان‌شمالی از استان‌های برتر در ورزش‌های همگانی استReviewed by on Sep 16Rating:

  میترا روحی٬ نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: بسیار خرسندیم که توانستیم هفتمین دوره مسابقات طناب‌زنی کشور در ۲ بخش آقایان و خانم‌ها را در استان بسیار زیبای خراسان شمالی برگزار کنیم. تمام فعالیت‌های انجمن ورزشهای همگانی در راستای پاسخگویی نیازهای جوانان بوده و طناب زنی از جمله رشته‌های بسیار جذاب، کم هزینه و مورد استقبال عموم جوانان است.

  وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای توسعه رشته ورزشی طناب زنی در سطح کشور افزود: با امضای تفاهم‌نامه‌ای از سوی فدراسیون ورزش‌های همگانی و دانشگاه فرهنگیان٬ مصوب شد رشته طنابزنی در خوابگاه‌های دانشجویان معرفی شده و از ظرفیت دانشجویان حداکثر استفاده انجام شود. بر اساس این تفاهم‌نامه همه دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه فرهنگیان می‌توانند معرف و مربی رشته طناب‌زنی در مدارس برای دانش‌آموزان باشند و این مهم جهش بسیار خوبی را در این زمینه ایجاد می‌کند.

  نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی و رئیس فدراسیون طناب‌زنی تصریح کرد: هم‌چنین با توجه به تفاهمنامه‌ای که با وزارت علوم منعقد شد٬ رشته طناب‌زنی در مسابقات المپیاد ملی ورزش‌های همگانی از جایگاه خوبی برخوردار شده و دانشگاه بیرجند در بخش پسران حائز رتبه برتر شد و این حاکی از آن است که تمام افراد علی‌رغم کمبود امکانات و بودجه می‌توانند در این گونه ورزش‌ها جهش بسیار خوبی را داشته باشند.

  روحی  با اشاره به توانمندی‌های ورزشی خراسان شمالی تاکید کرد: استان خراسان شمالی با مدیریت مناسب هیئت ورزش‌های همگانی توانسته یکی از استان‌های برتر در این زمینه باشد که این مهم تنها با تعامل با دستگاه‌های اجرایی و همچنین ارتباط خوب با عموم شهروندان حاصل می شود٬ لذا رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان خراسان شمالی به زودی به عضویت هیئت رئیسه طنابزنی کشور درآمده و با نگاه توسعه‌ای به مسائل ورزشی و به ویژه ورزش همگانی این استان نگریسته می‌شود.

  وی افزود: شکوفایی استعدادهای ورزشی جوانان در خراسان شمالی مستلزم حمایت و هدایت مسئولان است. یکی از وظایف ورزش‌های همگانی ایجاد شور و نشاط در جامعه است. جمعیت بالقوه، بودجه و امکانات از عوامل مهم در پیشرفت و توسعه ورزشی هر استان است که با توجه به شور و نشاط مردم این استان٬ امیدواریم مسائل بودجه و امکانات نیز برطرف شود.

  نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی با اعلام رضایت از برگزاری مسابقات کشوری طناب‌زنی در استان خراسان شمالی بیان داشت: امکانات لازم جهت برگزاری مسابقات طناب زنی کشور در خراسان شمالی از استانداردهای لازم برخوردار است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.