• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » آغاز رقابت‌های هوگوپوشان ایران در بازی‌های هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷
  کد خبر : 2045533

  آغاز رقابت‌های هوگوپوشان ایران در بازی‌های هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷

  آغاز رقابت‌های هوگوپوشان ایران در بازی‌های هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷Reviewed by on Sep 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷ از فردا (یکشنبه – ۲۶ شهریورماه) به مدت ۱۱ روز با حضور ۶ هزار ورزشکار در "عشق آباد" ترکمنستان برگزار…

  آغاز رقابت‌های هوگوپوشان ایران در بازی‌های هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷Reviewed by on Sep 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷ از فردا (یکشنبه – ۲۶ شهریورماه) به مدت ۱۱ روز با حضور ۶ هزار ورزشکار در "عشق آباد" ترکمنستان برگزار می‌شود.

  رقابت‎های تکواندو در بخش کیوروگی با حضور ۲۵۸ هوگوپوش از ساعت ۸:۳۰ روز دوشنبه (۲۷ شهریورماه) به وقت تهران آغاز و به مدت ۴ روز ادامه خواهد داشت.

  در روز نخست این دوره از مسابقات دوشنبه – 27 شهریورماه هوگوپوشان اوزان ۵۴- و ۷۴- کیلوگرم مردان و ۴۶- کیلوگرم زنان به مصاف رقبایشان می‌روند. در گروه مردان مهدی اسحاقی (۵۴- کیلوگرم) و مهدی جلالی (۷۴- کیلوگرم) و در گروه زنان فاطمه مداحی (۴۶- کیلوگرم) به عنوان نمایندگان ایران بر روی شیا‌پ‌چانگ می‌روند.

  روز سه شنبه – 28 شهریورماه و در دومین روز، مبارزات اوزان ۶۳- و ۸۰- کیلوگرم مردان و پیکارهای اوزان ۵۳- و ۷۳- کیلوگرم زنان پیگیری خواهد شد که سروش احمدی (۶۳- کیلوگرم)، سعید رجبی (۸۷- کیلوگرم) و ناهید کیانی به مصاف رقبایشان می روند.

  ** در وزن ۷۳- کیلوگرم زنان ایران نماینده‌ای ندارد.

  در روز سوم، چهارشنبه – 29 شهریورماه تکواندوکاران اوزان ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- و ۶۲- کیلوگرم زنان به مبارزه می‌پردازند. هادی تیران ولی‌پور (۵۸- کیلوگرم)، عرفان ناظمی (۸۰- کیلوگرم) و پریسا جوادی (۶۲- کیلوگرم) نمایندگان کشورمان هستند.

  ** در وزن ۴۹- کیلوگرم زنان کشورمان تکواندوکاری ندارد.

  روز پایانی این رقابت‌ها پنجشنبه – 30 شهریورماه با پیکارهای اوزان ۶۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- و ۶۷- کیلوگرم گروه زنان همراه خواهد بود که ایران در این روز با سالار وحیدی (۶۸- کیلوگرم) و طیبه پارسا (۵۷- کیلوگرم) رو در روی حریفانش قرار می‌گیرد.

  ** در وزن ۶۷- کیلوگرم زنان کشورمان تکواندوکاری ندارد

  اما رقابت‌های بخش پومسه روز جمعه – 31 شهریورماه با حضور ۵۲ پومسه‎رو و تنها در یک روز پیگیری خواهد شد که در گروه مردان علی سهرابی در بخش «انفرادی» و کوروش بختیار، علی سهرابی و محمدرضا فتوحی در بخش «تیمی» ترکیب تیم‌ملی پومسه کشورمان را تشکیل می دهند.

  همچنین تیم پومسه زنان کشورمان با ترکیب نرگس میناخانی در بخش «انفرادی» و مرجان سلحشوری،‌ نرگس میناخانی مهسا صادقی در بخش «تیمی» به اجرای فرم می پردازند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.