• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » شعبانی‌بهار: توسعه باشگاه‌ها از مهمترین برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان است
  کد خبر : 2045526

  شعبانی‌بهار: توسعه باشگاه‌ها از مهمترین برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان است

  شعبانی‌بهار: توسعه باشگاه‌ها از مهمترین برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان استReviewed by on Sep 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر غلامرضا شعبانی‌بهار معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در همایش تجلیل از باشگاههای برتر فرهنگی ورزشی استان البرز اظهار کرد: باشگاههای مهمترین عامل رشد سرانه…

  شعبانی‌بهار: توسعه باشگاه‌ها از مهمترین برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان استReviewed by on Sep 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر غلامرضا شعبانی‌بهار معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در همایش تجلیل از باشگاههای برتر فرهنگی ورزشی استان البرز اظهار کرد: باشگاههای مهمترین عامل رشد سرانه ورزشی بوده و بار اصلی و سهم عمده ورزش بر دوش آنها است.

  وی افزود: هم اکنون ۲۰ هزار باشگاه در سطح کشور وجود دارد که حدود ۱۸ هزار باشگاه دارای مجوز و ۲ هزار باشگاه فاقد مجوز می باشند که وزارت ورزش و جوانان با جدیت تمام به نظارت در این مورد پرداخته است.

  دکتر شعبانی بهار با بیان این که باشگاه ها نقش مهمی در توسعه ورزش دارند، گفت: توسعه باشگاهها از مهمترین برنامه های وزارت ورزش و جوانان است.

  وی با اشاره به اینکه همایش تجلیل به پاس زحمات مدیران باشگاه‌های ورزشی و معرفی برترین‌ها برگزار شده است ادامه داد: در وزارت ورزش جوانان یکی از بازوان اصلی توسعه ورزش در بخش قهرمانی، حرفه‌ای و به‌خصوص بانوان باشگاه‌ها محسوب می‌شوند و نقش بسزایی در نهادینه کردن ورزش در کشور و بالا بردن آمادگی جسمانی افراد دارند.

  معاون ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: با توجه به ورود بخش خصوصی در ورزش ، عملکرد بهتری در این حوزه خواهیم دید چراکه در توسعه ورزش بار سنگینی از دوش دولت برداشته می‌شود و بخش اجرایی دولت را کم می‌کند.

  وی اضافه کرد: طبق تحقیقات ما در وزارت ورزش جوانان، در سراسر کشور رضایتمندی مطلوبی توسط باشگاه‌ها میان کیفیت خدمات و رضایت مردم وجود دارد.

  دکتر شعبانی بهار تأکید کرد: نکته مهم این است که باشگاه‌ها موجب ایجاد اشتغال شده‌اند و وزارت ورزش جوانان و دولت برنامه خوبی برای حمایت باشگاه‌ها دارند.

  وی با اشاره به اینکه طرح نظام باشگاه‌داری در دولت به‌زودی تصویب می‌شود، افزود: به دنبال این طرح مصوبه‌هایی مانند تسهیلات بانکی، معافیت مالیاتی و ارائه ۲۰ درصد از فضاهای شهر برای ایجاد فضاهای ورزشی در اختیار باشگاه‌داران قرار خواهد گرفت.

  معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه یک هزار و ۱۰۰ باشگاه در استان البرز وجود دارد، ادامه داد: ۶ درصد از باشگاه‌های کل کشور در استان البرز واقع ‌شده که ۶۰۰ باشگاه به‌صورت مستقل در شهرستان کرج مشغول فعالیت هستند.

  وی در پایان تصریح کرد: تمامی این مباحث، نشان‌دهنده این است که ورزش در استان البرز جایگاه ویژه ای داشته و باشگاه‌ها موفق به کسب اعتماد مردم شده‌اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.