• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » رسانه روسی: اسراییل از تروریست های ضدسوری پشتیبانی می کند
  کد خبر : 2045514

  رسانه روسی: اسراییل از تروریست های ضدسوری پشتیبانی می کند

  رسانه روسی: اسراییل از تروریست های ضدسوری پشتیبانی می کندReviewed by on Sep 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، این رسانه روسی روز شنبه در باره حملات هوایی رژیم صهیونیستی نوشت: نیروی هوایی اسراییل هفته گذشته برخی مناطق قلمرو سوریه را موشکباران کرد. هدف از این حملات، انهدام آزمایشگاههای علمی-تولیدی نظامی اعلام…

  رسانه روسی: اسراییل از تروریست های ضدسوری پشتیبانی می کندReviewed by on Sep 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، این رسانه روسی روز شنبه در باره حملات هوایی رژیم صهیونیستی نوشت: نیروی هوایی اسراییل هفته گذشته برخی مناطق قلمرو سوریه را موشکباران کرد. هدف از این حملات، انهدام آزمایشگاههای علمی-تولیدی نظامی اعلام شد که به ادعای مقام های اسراییلی و رسانه های غربی کار طراحی و تولید موشک های «زمین به زمین» و همچنین سلاح های شیمیائی و بیولوژیکی انجام می شد.
  در ادامه گزارش آمده است: حملات هوایی اخیر اسراییل به قلمرو سوریه، حاوی انبوهی از جزئیات تند و تیزی است که با جمع آوری آنها می توان به جواب قاطع دو پرسش اصلی سیاست تل آویو در مورد دمشق رسید.
  نخست آیا اسراییل در مناقشه سوریه یکی از طرف های درگیر نبرد است؟ و اگر چنین است باید مشخص شود طرف کیست؟
  دوم اینکه چه کسی یا چه چیزی به تل آویو احساس بدون کیفر ماندن می دهد، تا آشکار هرگونه معیار و حقوق بین الملل را نا دیده بگیرد؟
  پورتال خبری روسی ادامه داد: امروزه اسراییل تنها طرفی است که در واقع از اینکه سوریه تبدیل به ویرانه های خونبار شده، سود برده است.
  در ادامه گزارش آمده است: برای دمشق اکنون توان نظامی-سیاسی که بتواند در برابر سیاست تل آویو بایستد وجود ندارد.
  ایران رو نوشت: اما با همه این احوال، برای اسراییل پیروزی کامل اتفاق نیفتاد و اتفاقاً این شرایط، جنگ طلبان اسراییلی ازجمله بنیامین نتانیاهو را عصبانی کرده است.
  «کاملاً اتفاقی نیست که حمله به مواضع سوریه کمتر از یک شبانه روز پس از آن اتفاق افتاد که بوروکرات های سازمان ملل گزارشی را منتشر کردند در مورد اینکه از مارس ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۷ در سوریه ۲۵ مورد استفاده از سلاح های شیمیائی ثبت شده است.»
  رسانه روسی افزود: ضمناً بنا به ادعای برخی «کارشناسان بین المللی» بدون ذکر نام در اطلاعات سازمان ملل آمده که ۲۰ مورد از حملات شیمیایی توسط نیروهای دولتی و در اغلب موارد علیه مردم بکار رفته است، در حالیکه هیچ نشانه ای در مورد مقصر بودن بشار اسد در استفاده از این جنگ افزارها آن هم علیه غیرنظامیان خودی وجود ندارد.
  ایران رو تاکید کرده است: اما برای «جامعه جهانی» مورد ادعای غرب همه چیز آشکار است. به عبارت دیگر، مقصر مشخص شده پس می توان بمباران کرد و نه فقط اسراییل ( لکه دیگران هم) می توانند این کار را انجام دهند.
  رسانه روسی در پایان نوشت: چهار روز پس از حمله تجاوزگرانه اسراییل به مواضع نظامیان سوریه، هواپیماهای ائتلاف آمریکایی هم منطقه پیرامون شهر دیر الّزور را بمباران کردند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، گروه کشورهای غربی-عربی ضدسوری به پیشگامی آمریکا از شش سال پیش با راهبرد سرنگونی حکومت سوریه سبب شدند، دهها هزار تروریست افراطی از کشورهای مختلف جهان به سوریه گسیل و از جنگ افزارهای پیشرفته، پول و حمایت های اطلاعاتی برخوردار شوند.
  این اقدام های ضدسوری سبب تشکیل دهها گروه تروریستی شد که افزون بر قتل عام و کشتار صدها هزار نفر در سوریه و عراق و همچنین ویرانی دو کشور، آوارگی میلیون ها عراقی و سوری را در پی داشته است، ولی گروه کشورهای غربی-عربی هنوز هم به حمایت از گروههای مسلح و تروریستی ادامه می دهند.
  رژیم صهیونیستی نیز در راستای سیاست های ضدسوری همگام با تروریست ها و به ویژه زمانی که تروریست های ضدسوری ازجمله داعش متحمل شکست می شوند، برای تقویت آنها مراکز ارتش سوریه را بمباران می کند.
  اروپام*۳۹۱ انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.