• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » تجزیه کردستان عراق توطئه صهیونیستهادر ایجاد سرزمین اشغالی دیگراست
  کد خبر : 2045277

  تجزیه کردستان عراق توطئه صهیونیستهادر ایجاد سرزمین اشغالی دیگراست

  تجزیه کردستان عراق توطئه صهیونیستهادر ایجاد سرزمین اشغالی دیگراستReviewed by on Sep 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه های نماز جمعه قزوین در مسجدالنبی اظهارداشت: اگر بخواهیم جامعه جهانی در شرایط کنونی نظمی به خود بگیرد و در آن صلح و امینت برقرار شود باید…

  تجزیه کردستان عراق توطئه صهیونیستهادر ایجاد سرزمین اشغالی دیگراستReviewed by on Sep 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه های نماز جمعه قزوین در مسجدالنبی اظهارداشت: اگر بخواهیم جامعه جهانی در شرایط کنونی نظمی به خود بگیرد و در آن صلح و امینت برقرار شود باید به تقوای الهی متوسل شویم و از خدا مدد بگیریم.

  وی بیان کرد: باید به کتاب خدا عمل کنیم و تابع اهل بیت و اولیا خدا باشیم تا از شرایط بحران نا امنی خارج شویم وبه  آرامش برسیم.

  دغدغه مسلمانان کشتار مظلوم میانمار است

  خطیب جمعه قزوین با اشاره به کشتار بیرحمانه مردم میانمار تصریح کرد: امروز دغدغه هر مسلمان و انسان آزاده ای، کشتار مردم بیدفاع میانمار توسط جانیانی است که بویی از انسانیت نبرده اند و با براه انداختن فاجعه انسانی ددمنشی خود را نشان داده اند.

  آیت الله عابدینی گفت: مردم میانمار را زنده زنده در اتش سوزانده اند و آوارگان را با پای پیاده روانه مرزها کرده اند اما در کمال بی شرمی مجامع بین المللی سکوت کرده اند و هیچ عکس العملی نشان نمی دهند.

  نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین یادآورشد: همان جوامع دروغین و افرادی که محدود شدن چند فتنه گر در خانه های خود را زیر سوال برده و در بوق و کرنا کرده اند در کمال بی شرمی در مقابل جنایت در میانمار هیچ واکنشی نشان نداده اند اما به دروغ از حیوانات و انسانها دفاع می کنند.

  وی بیان کرد: جای تاسف دارد کسی این جنایات را انجام می دهد که جایزه صلح نوبل را هم به او داده اند و به نظر می رسد استکبار صلح و آرامش و آزادی انسانها و ملتها را به سخره گرفته است.

  جامعه آشفته امروز نیازمند ولایت الهی است

  خطیب جمعه قزوین اظهارداشت: بدون شک جامعه امروز جهانی نیازمند ولایت و تقوای الهی است و تنها با مومنان واقعی جهان روی آرامش را به خود خواهد دید.

  وی گفت: ما از آمریکا و ایادیش که گرگ صفت هستند گلایه نداریم اما از کسانی که در داخل کشور این جنایت را محکوم نمی کنند ناراحت هستیم.

  عابدینی یادآورشد: در داخل برخی که برای فتنه گران اشک تمساح می ریزند اما در عمل حتی در تشییع جنازه آنها هم شرکت نخواهند کرد در رسانه ها و سایتهای خود جنایت مردم میانمار را محکوم نکرده اند و تنها به عنوان ابزار به وقایع می نگرند.

  تجزیه عراق نقشه صهیونیستهاست

  امام جمعه قزوین در ادامه خطبه های نماز به موضوع همه پرسی در کردستان عراق اشاره کرد و گفت: این حرکت توطئه و نقشه یهودی، صهیونیستی است که می خواهند علیه کشورهای اسلامی اجرا کنند.

  وی بیان کرد: کردستان عراق با شش استان و ۷۴ هزار کیلومترمربع مساحت حدود ۲۰ درصد خاک کشور عراق را تشکیل می دهد و با شش میلیون نفر جمعیت خود دارای منابع زیرزمینی و ذخایر آبی ارزشمندی است که صهیونیستها چشم به آن دوخته اند.

  عابدینی اضافه کرد: با جدا شدن کردستان عراق می خواهند سرزمین جدید اشغالی دیگری در منطقه ایجاد کنند و برای ایران و کشورهای دیگر مزاحمت ایجاد کنند و به مطامع خود برسند لذا از دولتمران انتظار داریم این توطئه را خنثی کنند.

  قصه پر غصه برجام نگران کننده است

  نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین در خصوص برجام هم گفت: مردم ما به منافع ملی، عزت و عظمت ایران اسلامی و آبروی سیاسی خود اهمیت می دهند لذا همچنان نگران «قصه پر غصه برجام» هستند.

  وی افزود: رئیس جمهور محترم که با همه احساسات خود گفتند با برجام همه تحریم ها برداشته می شود امروز با صراحت و صادقانه به مردم بگویند آیا تحریم ها براشته شده یا اضافه شده و چقدر برای آن هزینه داده ایم و چقدر از قافله علم و تکنولوژی عقب ماندیم؟

  وی اضافه کرد: باید گفت که چقدر خسارت اقتصادی متحمل شدیم و چقدر آبروی انقلابی ایران در منطقه به خطر افتاد در حالی که قرار بود مشکلات برطرف شود اما امروز در چه وضعیتی هستیم.

  امام جمعه قزوین یادآورشد: برجام یک اسلحه آماده شلیک است که به آمریکا اسلحه واقعی و به ایران اسلحه قلابی داده و هر روز ما را با این سلاح تهدید می کنند.

  آیت الله عابدینی بیان کرد: امروز با اسلحه برجام شرکتها و هم افراد بیشتری را مورد تحریم قرار داده اند و تنها راه مقابله با آنها رفتار قرآنی است.

  وی گفت: به جای اعتماد به آمریکا باید به قرآن اعتماد کرده و آموزه های آن را اجرا کنیم و بدانیم آمریکا تا ما را به زانو در نیاورد از پا نخواهد نشست و با برجام تصمیم دارند ما را خسته و فرسوده کنند.

  عابدینی اضافه کرد: با برجام منافع حزبی و شخصی را بر منافع ملی ترجیح داده اند و عده ای در این موضوع در مقابل نیرنگ آمریکا فریب خورده و زمین خورده اند و باید توبه کنند.

  امام جمعه قزوین بیان کرد: امروز آمریکا می خواهد کاری کند تا ایران برجام را نقض کند تا بتوانند ادعای حقوقی علیه ما داشته باشند و متاسفانه وضعیت را به گونه ای کرده اند که خسارتهای زیادی را برای آن باید متحمل شویم.

  خطیب جمعه قزوین در مورد سالروز کشتار مردم بیگناه صبرا و شتیلا توسط صهیونیستها نیز مطالبی بیان کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.