• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آمریکا هر اندازه در مساله برجام شیطنت کند ما باید استقامت کنیم
  کد خبر : 2045269

  آمریکا هر اندازه در مساله برجام شیطنت کند ما باید استقامت کنیم

  آمریکا هر اندازه در مساله برجام شیطنت کند ما باید استقامت کنیمReviewed by on Sep 15Rating: حجه الاسلام سیدمحمود حسینی در خطبه های نماز این هفته سیرجان افزود : توطئه و دروغ کار همیشگی آمریکا علیه ملت ایران است و امروز هم حاکمیت این کشور ما را متهم به نقض برجام می کند در حالی…

  آمریکا هر اندازه در مساله برجام شیطنت کند ما باید استقامت کنیمReviewed by on Sep 15Rating:

  حجه الاسلام سیدمحمود حسینی در خطبه های نماز این هفته سیرجان افزود : توطئه و دروغ کار همیشگی آمریکا علیه ملت ایران است و امروز هم حاکمیت این کشور ما را متهم به نقض برجام می کند در حالی که همه دنیا می دانند ما به تعهدات خود عمل کردیم .
  وی ادامه داد: و این آمریکا است که نمی تواند در برابر حقانیت ما حرفی داشته باشد و ناتوانی آن در برابر حق و حقیقت موجب شده که هر روز به بهانه ای دروغ می گوید و توطئه ای دارد.
  امام جمعه سیرجان مکتب اسلام ناب محمدی را دارای منطق شجاعت و صداقت و قدرت در برابر دشمنان مستکبر دانست و گفت : پیشرفت ها و پیروزی های خوب در عراق و سوریه در واقع پیروزی حق بر باطل است و همانطور که قرآن کریم هم وعده داده است و حضرت امام و رهبری معظم بارها فرموده اند مسلمانان هرکجا باشند پیروزند و دشمنان باید بدانند نابودی و ظلمت به سراغ آنان خواهد آمد.
  وی کشتار و ظلم و جنایت بر مسلمانان در میانمار را محکوم کرد و گفت : اگر نظام اسلامی موضع خود را در برابر این همه جنایات اعلام و در برابر ظلم می ایستد به خاطر مکتب قدرتمند اسلام است و امروز هم دفاع نظام اسلامی از مسلمانان میانمار عمل به دین اسلام است چون هرمسلمان مدافع مظلوم و حقوق بشر است .
  امام جمعه سیرجان افزود : پس کجا هستند مجامع بین المللی و مدافع حقوق بشر که به دروغ ادعا دارند و جلو چشمانشان این همه کشتار و ظلم می شود و در نهایت جایزه صلح نوبل را به جلاد و ظالم می دهند.
  وی گفت : امروز وظیفه همه کشورها به ویژه کشورهای مسلمان است که موضع قاطع و سریع در جلوگیری از کشتار مسلمانان میانمار داشته باشند.
  حجه الاسلام حسینی همچنین به مناسبت های مختلف هفته از جمله روز خانواده اشاره کرد و گفت : نقش خانواده مهمترین اصل سعادت و سلامت است و سوره هل اتی در قرآن کریم در رابطه با شان پنج تن آل عبا نازل شد .
  وی به ۲۴ ذی حجه مناسبت روز مباهله پرداخت و مباهله پیامبر با اسقف نجران را حقانیت پیامبر و اهل بیت در برابرمشرکان دانست و گفت : آیه ۶۱ سوره آل عمران گویای این مبحث تاریخی است که پیامبر در مکاتبات متعدد خود به سران حاکمان سرزمین های مختلف مکاتبه کردند و آنها را به اسلام دعوت کردند.
  حجه الاسلام حسینی در خطبه اول هم به مبحث تربیت فرزند و سبک زندگی سلامی پرداخت و نام نیک ، ازدواج و آموزش های دفاعی از جمله تیراندازی ، شنا و اسب سواری را از تاکیدات پیامبر اسلام به والدین برای فرزندان عنوان کرد.
  خبرنگار :محمد ایران نژاد ** انتشار : بهنام احمدی *
  ۷۴۳۵/ ۵۰۵۴

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.