• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » عملیات های اخیر داعش نشانه انقراض این گروهک تروریستی است
  کد خبر : 2045201

  عملیات های اخیر داعش نشانه انقراض این گروهک تروریستی است

  عملیات های اخیر داعش نشانه انقراض این گروهک تروریستی استReviewed by on Sep 15Rating: حجت الاسلام محمد خان بابایی در خطبه های نماز جمعه این هفته نوشین شهر افزود: نیروهای مزدور داعش قصد دارند تا آخرین لحظه جان خود به اسلام و مسلمانان ضربه بزنند و این عمل آنها همیشه با سیلی محکمی از سوی…

  عملیات های اخیر داعش نشانه انقراض این گروهک تروریستی استReviewed by on Sep 15Rating:

  حجت الاسلام محمد خان بابایی در خطبه های نماز جمعه این هفته نوشین شهر افزود: نیروهای مزدور داعش قصد دارند تا آخرین لحظه جان خود به اسلام و مسلمانان ضربه بزنند و این عمل آنها همیشه با سیلی محکمی از سوی مسلمانان پاسخ داده شده است.
  وی با اشاره به نزدیکی به بازگشایی مدارس اظهار کرد: باید در این ایام به افراد واجد شرایط کمک کنیم تا در مدارس در کنار دوستان خود احساس بدی نداشته باشند.
  وی با اشاره به برپایی پایگاه های کمیته امداد در جشن عاطفه ها گفت: کمیته امداد در این ایام اقدام به برپایی صندوق های جمع آوری هدایای مردم می کند که باید کمک های خوبی به این پایگاه ها داشته باشیم.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، دیروز و امروز پایگاه های کمیته امداد در سراسر آذربایجان غربی راه اندازی شده و مردم خیّر استان کمک های خوبی به این پایگاه ها داشته اند.
  ۸۱۳۵/۲۰۹۳ ** خبرنگار: شهین بیدادرس ** انتشاردهنده: صابر چهرقانی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.