• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » آمریکا داعش را آموزش داده تا در منطقه تشنج ایجاد کند
  کد خبر : 2045177

  آمریکا داعش را آموزش داده تا در منطقه تشنج ایجاد کند

  آمریکا داعش را آموزش داده تا در منطقه تشنج ایجاد کندReviewed by on Sep 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، سردار حسین دقیقی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: داعش در حال نابودی است و دیر یا زود این جریان به طور کامل از بین می‌رود. وی پیروزی‌های جبهه مقاومت…

  آمریکا داعش را آموزش داده تا در منطقه تشنج ایجاد کندReviewed by on Sep 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از زنجان، سردار حسین دقیقی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: داعش در حال نابودی است و دیر یا زود این جریان به طور کامل از بین می‌رود.

  وی پیروزی‌های جبهه مقاومت را نتیجه یاری خدا و استقامت مردم خواند و گفت: هر جریانی که بخواهد در برابر حقوق حقه مردم بایستد محکوم به شکست است و به فنا می‌رود.

  مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه اکنون شاهد انزوای جریان داعش هستیم، بیان کرد: شکست همیشه در ماهیت باطن نهادینه است و جریان‌های ساخته استکبار که به مردم ظلم می‌کنند، محکوم به فنا هستند.

  وی با اشاره به اینکه دشمنان از بین بردن بیداری اسلامی را هدف قرار دادند، ابراز کرد: داعش نیز برای تحقق این هدف شکل گرفت تا بیداری اسلامی را به حالت انفعالی درآورد و شکل تدافعی به خود بگیرد.

  سردار دقیقی داعش را ساخته و پرداخته دست آمریکا عنوان کرد و افزود: آمریکا از داعش حمایت می‌کند و آن‌ها را آموزش داده تا در منطقه تشنج ایجاد کند و بیداری اسلامی را از بین ببرد.

  وی با اشاره به اینکه به وجود آمدن داعش نوعی جنگ سخت با انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: به لطف الهی نقشه آمریکایی‌ها شکست خورده و با همت رزمندگان اسلام پیروزی‌ جبهه مقاومت در منطقه رقم خورده است.

  مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران، انقلاب اسلامی را جریانی سیال و پویا خواند و گفت: جریان انقلاب اسلامی در هر منطقه سربازان خودش را دارد که ما امیدواریم روز به روز این جریان در دنیا ریشه‌دارتر و عمیق‌تر شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.