• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بارزانی: سایکس-پیکو و لوزانی در کار نخواهد بود
  کد خبر : 2045153

  بارزانی: سایکس-پیکو و لوزانی در کار نخواهد بود

  بارزانی: سایکس-پیکو و لوزانی در کار نخواهد بودReviewed by on Sep 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از رووداو، مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق در سخنانی در شهر زاخو در استان دهوک اعلام کرد: ما احدی را تهدید نمی کنیم و خونریزی را دوست نداریم اما اگر کسی…

  بارزانی: سایکس-پیکو و لوزانی در کار نخواهد بودReviewed by on Sep 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از رووداو، مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق در سخنانی در شهر زاخو در استان دهوک اعلام کرد: ما احدی را تهدید نمی کنیم و خونریزی را دوست نداریم اما اگر کسی می خواهد که اقلیم را تهدید کند به میدان بیاید.

  وی افزود: هر فرد غیوری، دنباله روی و تبعیت را نمی پذیرد. سایکس-پیکو و لوزان در کار نخواهد بود و کردها هستند که از این پس سرنوشت خود را تعیین خواهند کرد.

  رئیس اقلیم کردستان عراق گفت: همه ادیان و طوایف در اقلیم باید مورد حمایت واقع شوند. سوزندان رسانه ها در قاموس و اخلاق ما جایی ندارد و از همه می خواهم که از این اقدامات غیراخلاقی پرهیز کنند.

  بارزانی اعلام کرد: اقدام پارلمان عراق راه را در برابر هر گفتگویی می بندد. طی صد سال ما ثباتی را شاهد نبوده ایم و آنها هم ثباتی ندیده اند. قانون اساسی عراق عبارت حفظ عراق را شامل می شود و اجباری نیست.

  وی افزود: اگر جایگزین مناسبی ارائه نشود، همه پرسی برگزار می کنیم هر چه می خواهد بشود. شراکت و توازن با بغداد در کار نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.