• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » یک مسوول: با ایجاد امکانات گردشگری، بازنشستگان را از خانه نشینی، دور کنیم
  کد خبر : 2044912

  یک مسوول: با ایجاد امکانات گردشگری، بازنشستگان را از خانه نشینی، دور کنیم

  یک مسوول: با ایجاد امکانات گردشگری، بازنشستگان را از خانه نشینی، دور کنیمReviewed by on Sep 14Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا احمد صافی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از فرهنگیان بازنشسته استان یزد افزود: اگر بازنشستگان تنها بمانند افسرده می شوند بنابرابن باید با برپایی مجامع مختلف زمینه حضور آنها را…

  یک مسوول: با ایجاد امکانات گردشگری، بازنشستگان را از خانه نشینی، دور کنیمReviewed by on Sep 14Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا احمد صافی روز پنجشنبه در آیین تجلیل از فرهنگیان بازنشسته استان یزد افزود: اگر بازنشستگان تنها بمانند افسرده می شوند بنابرابن باید با برپایی مجامع مختلف زمینه حضور آنها را در اجتماع فراهم کنیم.
  وی اظهار کرد: بازنشسته های آموزش و پرورش قوی ترین سرمایه انسانی هستند که جامعه نباید از آنها غافل شود زیرا با استفاده از تجربیات آنان زمینه رشد و توسعه کشور فراهم می شود.
  صافی افزود: وجود این افراد ظرفیت عظیمی است که باید از آن به عنوان فرصتی برای ارایه مشاوره به مدیران و معلمان استفاده کرد.
  وی گفت: افتخار می کنیم که ۳۰ سال برای روشنگری هزاران انسان تلاش کردیم بنابراین باید تکریم از این قشر به نحو مطلوب صورت گیرد.
  وی از استان یزد بعنوان استان مراجع ، علماء ، محققان و نویسندگان برجسته یاد کرد و افزود: کارنامه آموزش و پرورش استان یزد، درخشان است.
  مشاور وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: همواره برای پیگیری مطالبات و نیازهای گروه های عظیم بازنشسته فرهنگی تلاش می کنیم.
  معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد هم گفت: سرمایه انسانی امروز استان مدیون تلاش ها و کوشش های خستگی ناپذیر فرهنگیان این خطه است، بدون تردید بیشترین نقش در نظام تعلیم و تربیت آموزش و پرورش متعلق به نیروی انسانی است.
  محمد علی طالبی افزود: فرهنگیان با توجه به مشکلاتی که دارند در راه تعلیم و تربیت فرزندان این جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و نیروهای خوبی تحویل جامعه می دهند.
  وی موفقیت دانش آموزان استان در آزمون سراسری، المپیادها و جشنواره ها را حاصل تلاش معلمان استان دانست و اظهار کرد: تعامل میان آموزش و پرورش و مسوولان دستگاههای اجرایی و مدیریت ارشد استان مثال زدنی است .
  وی اضافه کرد: بازنشستگان سرمایه های بسیار ارزشمند و گرانقدری هستند که همچنان در جامعه منشاء خیر و اثر می باشند بنابر این باید از تجربیات انها استفاده کرد.
  مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد هم پیشکسوتان فرهنگی را مایه افتخار نظام تعلیم و تربیت و از گنجینه های خرد و دانایی دانست و گفت: هر چه از مقام و منزلت معلمان تجلیل شود، کم است زیرا این قشر از تاثیرگذارترین اقشار جامعه هستند و جامعه امروز نیز محصول تلاش و فداکاری این قشر است.
  احمد شیرزاد مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز با قدردانی از پیشکسوتان فرهنگی افزود: تکریم بازنشستگان فرهنگی، تکریم نظام تعلیم و تربیت و سال ها تلاش و عزت آنان است.
  همایش نکوداشت از پیشکسوتان تعلیم و تربیت با عنوان زمزمه محبت با حضور یکهزار و ۲۰۰ نفر از فرهنگیان متولد سال های ۳۳ تا ۳۵ برگزار شد.
  این همایش به مناسبت ۲۵ ذی الحجه روز بازنشستگان و خانواده برپا شد.
  استان یزد ۱۵ هزار بازنشسته فرهنگی و نزدیک به ۱۶ هزار فرهنگی شاغل دارد.
  ۲۰۸۸/ ۶۱۹۷ خبرنگار:کبری دانشی ** انتشار: فلاح

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.