• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ۳ هزار جسد از زیر آوار موصل بیرون آورده شد
  کد خبر : 2044446

  ۳ هزار جسد از زیر آوار موصل بیرون آورده شد

  ۳ هزار جسد از زیر آوار موصل بیرون آورده شدReviewed by on Sep 12Rating: جواد ناظم با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا در اربیل گفت: پروسه آوار برداری و جستجو دستکم ۵ ماه طول می کشد و براساس پیش بینی ها هنوز بالغ بر ۵۰۰ جسد زیر آوار باقی مانده است.وی افزود: از زمانی…

  ۳ هزار جسد از زیر آوار موصل بیرون آورده شدReviewed by on Sep 12Rating:

  جواد ناظم با اعلام این مطلب به خبرنگار ایرنا در اربیل گفت: پروسه آوار برداری و جستجو دستکم ۵ ماه طول می کشد و براساس پیش بینی ها هنوز بالغ بر ۵۰۰ جسد زیر آوار باقی مانده است.
  وی افزود: از زمانی که سمت راست موصل آزاد شده است پروسه جستجو اجساد زیر آوارها ادامه دارد و اجساد یافت شده زیر خروارها آوار باقی مانده بودند.
  در خصوص مشکلات تیم های دفاع مدنی این مسئول عراق اظهار داشت: گروههای ما نیاز مبرم به تجهیزات پیشرفته دارند تا زیرزمینها و مخفیگاههایی که داعش ایجاد کرده و ویران شده بود مورد جستجو قرار گیرند.
  جواد ناظم ‌تاکید کرد هنوز این بیم وجود دارد که داعش زیر خروارها آوار مواد منفجره کار گذاشته باشد.
  وی در ادامه گفت: بدلیل کمبود امکانات جستجو، گاهی تا چندین روز سرگرم آواربرداری‌ از یک نقطه می شویم اما نهایتا چیزی دستگیرمان نمی شود.
  در خصوص داعشی های باقی مانده نیز نامبرده اعلام کرد هنوز در برخی تونلها شماری از داعشی ها باقی مانده اند و عموما هم زخمی هستند که گاهی اوقات به سوی نیروهای ما تیراندازی می کنند.
  براساس آنچه مسئولین عراقی اعلام کرده اند بیش از ۷۵ درصد شهر موصل در سایه حاکمیت داعش ویران شد و هزاران تن زیر آوار جان داده اند.
  خاورم*۳۵۱*۴*۳۸۰

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.