• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » حقوق ۷ ماه اضافه‌کار اداری فرهنگیان همدان پرداخت نشده است
  کد خبر : 2044424

  حقوق ۷ ماه اضافه‌کار اداری فرهنگیان همدان پرداخت نشده است

  حقوق ۷ ماه اضافه‌کار اداری فرهنگیان همدان پرداخت نشده استReviewed by on Sep 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، عباس احمدی مقیم ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اینکه پروژه مهر در راستای اثربخشی مدیریت آموزش‌وپرورش اجرا می‌شود، اظهار داشت: ۷ هدف مهم…

  حقوق ۷ ماه اضافه‌کار اداری فرهنگیان همدان پرداخت نشده استReviewed by on Sep 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، عباس احمدی مقیم ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اینکه پروژه مهر در راستای اثربخشی مدیریت آموزش‌وپرورش اجرا می‌شود، اظهار داشت: ۷ هدف مهم نظیر استقرار پایه یازدهم، تکمیل فضاهای نیمه‌تمام، به سازی نمازخانه‌های مدارس، توزیع کتاب‌های درسی و غیره در پروژه مهر در نظر گرفته شده است.

  وی با بیان اینکه در پروژه مهر ۳۵ فعالیت برای مدیران مدارس طراحی شده است، افزود: مدیران موظف به اجرای این فعالیت‌ها در مدارس هستند که خروجی این فعالیت‌ها نشان می‌دهد که به واقعیت‌های موجود در نظام آموزش‌وپرورش توجه می‌شود.

  عباس احمدی مقیم با تأکید بر اینکه در چهار سال گذشته اجرای پروژه مهر در استان همدان سیر صعودی داشته است، تصریح کرد: در سال‌های ۹۲ الی ۹۴ رتبه استان همدان در اجرای پروژه مهر عالی و در سال گذشته استان همدان با اجرای این پروژه ۱۰۰ درصد امتیاز خود را کسب کرد.

  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌وپرورش استان همدان با اشاره به اینکه اجرای پروژه مهر با موانع و محدودیت‌هایی نیز مواجه می‌شد، گفت: کمبود منابع مالی سبب عدم پرداخت حقوق ۷ ماهه اضافه‌کار اداری فرهنگیان شده است که کمبود شدید نیروی متخصص در بخش آقایان و کمبود شدید تجهیزات آزمایشگاهی در مدارس از جمله این محدودیت‌ها است.

  احمدی مقیم با بیان اینکه انتظاراتی نیز از جامعه، دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌ها داریم، اظهار داشت: همکاری رسانه‌ها در جلب مشارکت‌های عمومی بسیار تأثیرگذار است.

  وی با تأکید بر اینکه هنرستان‌ها را به سمت تولید حرکت دهیم، بیان کرد: بخشی از درآمد تولید هنرجویان نیز به خود آن‌ها پرداخت شود و این بهترین برای تشویق آن‌ها و رونق هنرستان است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.