• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » فعالان مصری خواستار اخراج معارضان سوریه از خاک این کشور شدند
  کد خبر : 2044389

  فعالان مصری خواستار اخراج معارضان سوریه از خاک این کشور شدند

  فعالان مصری خواستار اخراج معارضان سوریه از خاک این کشور شدندReviewed by on Sep 12Rating: به نوشته روز سه شنبه پایگاه خبری العهد، دو تن از این کمیته با طرح دعاوی در دادگاه مصر، خواستار ایجاد محدودیت برای معارضان سوریه در این کشور شدند. براساس این گزارش، «دعا صالح» مسئول روابط عمومی کمیته همبستگی ملت…

  فعالان مصری خواستار اخراج معارضان سوریه از خاک این کشور شدندReviewed by on Sep 12Rating:

  به نوشته روز سه شنبه پایگاه خبری العهد، دو تن از این کمیته با طرح دعاوی در دادگاه مصر، خواستار ایجاد محدودیت برای معارضان سوریه در این کشور شدند.
  براساس این گزارش، «دعا صالح» مسئول روابط عمومی کمیته همبستگی ملت های سوریه و مصر و «محمد ابو زید» از فعالین سیاسی و حقوقی مصر با شکایت به دادگاه، خواستار لغو بخشنامه محمد مرسی رئیس جمهوری مخلوع مصر در مورد قطع روابط سیاسی میان قاهره و دمشق شدند.
  این دو فعال سیاسی مصری در دادخواست خود علاوه بر تقاضای لغو دستور مرسی، خواستار اخراج رسمی گروه های موسوم به معارضان سوری به ویژه ارتش آزاد از خاک مصر شدند.
  ‘دعا صالح’ مسئول روابط عمومی کمیته همبستگی ملت های سوریه و مصر گفت: جوامع و به خصوص جوانان کشورهای عربی به ویژه مصر و سوریه چند سال قبل فریب تبلیغات و شعارهای انقلابی را خوردند؛ اما تجربه نشان داد همه آن شعارها دستاویز جنگ خانمان سوزی بودند که از همان روز اول توسط دیکتاتورهای عربی حاشیه خلیج فارس طراحی شده بود. آن کشورها با طراحی نقشه پیچیده و سرمایه گذاری گسترده روی آن، به دنبال نابودی رقبای خود در کشورهای عربی بودند.
  وی افزود: به عنوان یک مصری وطن دوست که دغدغه امنیت ملی کشورم را دارم، باید از پایداری و تمامیت ارضی دولت سوریه حمایت کنم.
  گفته شده که برخی از معارضان سوری هم اینک در مصر به فعالیت های خود علیه نظام سوریه ادامه می دهند.
  خاورم**۹۳۶۶**۱۱۴۴
  مترجم:صغری رحیمی * انتشار دهنده: علیرضا جباری

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.