• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پارلمان عراق از اجرای رفراندوم استقلال کردستان جلوگیری می کند
  کد خبر : 2044369

  پارلمان عراق از اجرای رفراندوم استقلال کردستان جلوگیری می کند

  پارلمان عراق از اجرای رفراندوم استقلال کردستان جلوگیری می کندReviewed by on Sep 12Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ خبرگزاری "اسپوتنیک" روسیه نوشت: نمایندگان پارلمان عراق برای جلوگیری از رفراندوم استقلال اقلیم کردستان در جلسه رای گیری روز سه شنبه یا پنج شنبه، امضا…

  پارلمان عراق از اجرای رفراندوم استقلال کردستان جلوگیری می کندReviewed by on Sep 12Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ خبرگزاری "اسپوتنیک" روسیه نوشت: نمایندگان پارلمان عراق برای جلوگیری از رفراندوم استقلال اقلیم کردستان در جلسه رای گیری روز سه شنبه یا پنج شنبه، امضا جمع کردند.

  "جاسم محمد جعفر" یکی از نمایندگان ترکمن عراق در مصاحبه با خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد، ۱۲۰ امضا از نمایندگان مختلف پارلمان عراق، برای رای دادن به لغو رفراندوم استقلال کردستان جمع آوری شده است.

  محمد جعفر در ادامه افزود: این امضاء ها برای رای گیری روز سه شنبه یا پنج شنبه جمع آوری شده است. لغو این رفراندوم به این دلیل صورت خواهد گرفت که پارلمان عراق از قوانین و قانون اساسی عراق حمایت می کند و پروژه این رفراندوم با قوانین عراق مغایرت دارد، در نتیجه از آن جلوگیری خواهد شد.

  در خصوص موضع ترکمن های عراق نسبت به این رفراندوم نماینده این اقلیت گفت: همه ترکمن های عراق با این رفراندوم مخالف هستند و رای آنان "نه" خواهد بود، زیرا اعتقاد دارند، هدف از نابودی آنان در مناطقی است که نسبت به آنها اختلاف نظر وجود دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.