• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » ساخت انسان بدون حضور انسان‌های خودساخته میسر نیست
  کد خبر : 2044129

  ساخت انسان بدون حضور انسان‌های خودساخته میسر نیست

  ساخت انسان بدون حضور انسان‌های خودساخته میسر نیستReviewed by on Sep 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علی خاکی صبح امروز در افتتاحیه پنجمین دوره کشوری توان‌افزایی سرپرستان شبانه‌روزی دانشگاه‌های فرهنگیان، ابراز کرد: در کشور ما برخی فرهنگ‌ها وجود دارند که باید اصلاح شوند و از جمله آن‌ها می‌توان به معلمانی…

  ساخت انسان بدون حضور انسان‌های خودساخته میسر نیستReviewed by on Sep 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علی خاکی صبح امروز در افتتاحیه پنجمین دوره کشوری توان‌افزایی سرپرستان شبانه‌روزی دانشگاه‌های فرهنگیان، ابراز کرد: در کشور ما برخی فرهنگ‌ها وجود دارند که باید اصلاح شوند و از جمله آن‌ها می‌توان به معلمانی اشاره کرد که انتظار دارند دانشجویان و دانش‌آموزان به پای آن‌ها برخیزند اما خودشان هرگز این کار را در قبال شاگردان انجام نمی‌دهند.

  وی با بیان اینکه سرپرستان‌ پردیس‌های دانشجویی به اندازه مدیران دانشگاه‌ها اهمیت دارند، گفت: سرپرستان باید همواره کنار دانشجویان باشند و بتوانند به صورت غیرمستقیم آموزش‌هایی ارائه کنند که در آینده شاهد تغییر برخی عادات و فرهنگ‌های نادرست در جامعه‌مان باشیم.

  خاکی متعهد بودن را یک اصل اساسی در آموزش برشمرد و تشریح کرد: برخی معلمان می‌گویند درسی که ما می‌دهیم به اندازه پولی است که دریافت می‌کنیم، درحالی که این جمله نشانگر بی‌تعهدی است و معلمان باید با جان و دل خود از دارایی‌شان که علم است مایه بگذارند.

  وی در ادامه برای بیان اهمیت دانشگاه فرهنگیان به سخنان مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) اشاره کرد و دانشگاه فرهنگیان را کارخانه انسان‌سازی برشمرد.

  معاون طرح و برنامه و توسعه دانشگاه فرهنگیان در پایان تاکید کرد: ساخت انسان بدون حضور انسان‌های خودساخته میسر نیست و سرپرستان و اساتیدی که در مجموعه دانشگاه فرهنگیان خدمت می‌کنند باید بیش از وظیفه‌ای که بر آن‌ها محول شده تلاش و کوشش کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.