• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » اهمیت سرپرستان پردیس‌های دانشجویی در تربیت دانشجویان شایسته
  کد خبر : 2044127

  اهمیت سرپرستان پردیس‌های دانشجویی در تربیت دانشجویان شایسته

  اهمیت سرپرستان پردیس‌های دانشجویی در تربیت دانشجویان شایستهReviewed by on Sep 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رحیم بدری صبح امروز در افتتاحیه پنجمین دوره کشوری توان‌افزایی سرپرستان شبانه‌روزی دانشگاه‌های فرهنگیان، اظهار کرد: سرپرست‌ها با توجه به اینکه در صف اول کارکنان دانشگاه فرهنگیان هستند، بیش‌ترین زحمت را می‌کشند و به…

  اهمیت سرپرستان پردیس‌های دانشجویی در تربیت دانشجویان شایستهReviewed by on Sep 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، رحیم بدری صبح امروز در افتتاحیه پنجمین دوره کشوری توان‌افزایی سرپرستان شبانه‌روزی دانشگاه‌های فرهنگیان، اظهار کرد: سرپرست‌ها با توجه به اینکه در صف اول کارکنان دانشگاه فرهنگیان هستند، بیش‌ترین زحمت را می‌کشند و به همین خاطر از اهمیت زیادی برخوردارند.

  وی ادامه داد: نقشی که سرپرستان پردیس‌های دانشگاهی دارند، نقش بسیار جامعی است چراکه هم در حوزه فرهنگی، هم در حوزه آموزشی و هم در حوزه‌های اجتماعی و رفاهی بر دانشجویان اثرگذار هستند.

  بدری همچنین خاطرنشان کرد: اینکه یک سرپرست نقش یک مربی و آموزشگر را میان دانشجویان دانشگاه‌های فرهنگیان ایفا می‌کند، بیانگر جایگاه مهم و اهمیت زیاد آنان است.

  وی در بخشی از سخنان خود تصریح کرد: اگر دانشگاه فرهنگیان بخواهد هویت دانشجویان را رشد دهد، لازمه‌اش  توجه ویژه به سرپرست‌هاست.

  سرپرست پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی تاکید کرد: با توجه به اینکه در دنیای امروز دانشجویان صرفا در کلاس‌ها موفق به رشد نخواهند شد، این سرپرست‌ها هستند که باید سراها یا خوابگاه‌های دانشجویی را به اجتماعاتی برای رشد جامع دانشجویان قرار دهند.

  وی افزود: باید با همراهی اساتید گرامی، در سراهای دانشجویی آموزش‌های غیررسمی برگزار کنیم تا بتوانیم معلمانی در تراز جمهوری اسلامی ایران تربیت کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.