• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » سرپرستان پردیس‌های دانشجویی باید بتوانند با بحران‌ها مقابله کنند
  کد خبر : 2044122

  سرپرستان پردیس‌های دانشجویی باید بتوانند با بحران‌ها مقابله کنند

  سرپرستان پردیس‌های دانشجویی باید بتوانند با بحران‌ها مقابله کنندReviewed by on Sep 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، معصومه علی‌نژاد صبح امروز در افتتاحیه پنجمین دوره کشوری توان‌افزایی سرپرستان شبانه‌روزی دانشگاه‌های فرهنگیان، گفت: دانشگاه فرهنگیان، به عنوان یک دانشگاه کیفیت‌گرا معرفی می‌شود چراکه نماد اراده در آن، معطوف ارتقا کیفیت است….

  سرپرستان پردیس‌های دانشجویی باید بتوانند با بحران‌ها مقابله کنندReviewed by on Sep 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، معصومه علی‌نژاد صبح امروز در افتتاحیه پنجمین دوره کشوری توان‌افزایی سرپرستان شبانه‌روزی دانشگاه‌های فرهنگیان، گفت: دانشگاه فرهنگیان، به عنوان یک دانشگاه کیفیت‌گرا معرفی می‌شود چراکه نماد اراده در آن، معطوف ارتقا کیفیت است.

  وی ادامه داد: سرپرستان پردیس‌های دانشجویی در دستگاه دانشگاه فرهنگیان نیروهای شاخصی هستند که می‌توانند بر دانشجویان تاثیرات مستقیمی بگذارند.

  معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در ادامه به ارائه مباحثی از نحوه مدیریت بحران در پردیس‌های دانشجویی پرداخت و افزود: سرپرست‌ها باید به عنوان عاملان اصلی مقابله با بحران‌ با انواع آن از جمله بحران فوری، تدریجی و ادامه‌دار آشنا شوند و بتوانند در زمان مناسب اقدامات لازم را انجام دهند.

  وی بیان کرد: سرپرست‌های پردیس‌های دانشجویی همچنین باید تلاش کنند همواره از بحران‌ها به عنوان فرصت‌ها استفاده کنند و به همین جهت باید به راه‌های شناسایی، پیشگیری و رفع بحران‌ها مسلط باشند.

  علی‌نژاد در بخش پایانی سخنان خود نیز درباره ویژگی‌های مدیران بحران‌ها تاکید کرد: یک مدیر باید برای رفع و مقابله با بحران‌ها از خلاقیت و نوآوری، تجربه کاری، شناخت کافی نسبت به دانشجویان و … برخوردار باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.