• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » اعلام آمادگی فدراسیون‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی
  کد خبر : 2044058

  اعلام آمادگی فدراسیون‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی

  اعلام آمادگی فدراسیون‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتیReviewed by on Sep 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در نشست صبح امروز، اعضای ستاد ضمن اعلام حمایت از برنامه های کمیته ملی پارالمپیک در خصوص توسعه ورزش در جامعه کم‌توانان جسمی، به بیان نقطه نظرات خود در خصوص تعمیم برنامه…

  اعلام آمادگی فدراسیون‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتیReviewed by on Sep 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در نشست صبح امروز، اعضای ستاد ضمن اعلام حمایت از برنامه های کمیته ملی پارالمپیک در خصوص توسعه ورزش در جامعه کم‌توانان جسمی، به بیان نقطه نظرات خود در خصوص تعمیم برنامه های آموزشی سال جاری در دانشگاه ها و جذب کارشناسان نخبه ورزشی و آشنایی خانواده ها با جنبش پارالمپیک در راستای تعمیم ورزش همگانی در جامعه کم توانان جسمی پرداختند.

  نشست صبح امروز با سخنان حسین شهریاری، دبیر ستاد مراسم بزرگداشت روز و هفته پارالمپیک، آغاز شد.

  وی با بیان این نکته که در حال حاضر حدود چهار میلیون کم توان جسمی در کشور وجود دارد، افزود: توسعه ورزش در جامعه کم‌توانان جسمی از سال ۹۳ تاکنون سرعت بیشتری داشته است و برنامه های سال جاری نیز با نگاه به اهداف گسترش آموزش، ورزش همگانی، سلامتی و تندرستی برپا می شود.

  وی در ادامه اظهار داشت: برنامه های سال جاری در مراکز بهزیستی، مدارس آموزش و پرورش استثنایی و آسایشگاه های جانبازان و معلولان با رویکرد آموزشی دنبال می شود و در این راه هیات های ورزشی استانی و مربیان سراسر کشور، ستاد مرکزی را یاری خواهند کرد.

  شهریاری در ادامه تصریح کرد: بر اساس برنامه هایی که از سوی سازمان های ذیربط به ستاد ارسال شده است امیدواریم به اهداف بزرگمان که ورود ورزش به خانواده و سلامتی و نشاط جامعه کم توانان جسمی است، دست یابیم.

  در ادامه نخستین جلسه ستاد مراسم بزرگداشت روز و  هفته پارالمپیک، نمایندگان وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، فدراسیون ورزش های دانشگاهی، بنیاد مستضعفان، سازمان آموزش و پرورش استثنایی، سازمان بهزیستی، سازمان میراث فرهنگی، وزارت نفت و سازمان ورزش بسیج به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

  لازم به ذکر است دهمین دوره مراسم بزرگداشت روز و هفته پارالمپیک طی روز های ۲۲ الی ۲۸ مهر ماه در سراسر کشور برگزار می شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.