• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » بسیج برای کمک به متولیان ورزش در المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده است
  کد خبر : 2044054

  بسیج برای کمک به متولیان ورزش در المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده است

  بسیج برای کمک به متولیان ورزش در المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده استReviewed by on Sep 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی میرجلیلی جانشین سازمان ورزش بسیج کشور در گفتگو با طرقبه‌نیوز، ضمن تأکید بر خودسازی و نزدیکی به درگاه قرب الهی گفت: بسیجیان ورزشکار باید ادامه دهنده…

  بسیج برای کمک به متولیان ورزش در المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده استReviewed by on Sep 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی میرجلیلی جانشین سازمان ورزش بسیج کشور در گفتگو با طرقبه‌نیوز، ضمن تأکید بر خودسازی و نزدیکی به درگاه قرب الهی گفت: بسیجیان ورزشکار باید ادامه دهنده راه شهدا و میراث دار خون شهدا باشند لذا مسئولیت و رسالت سنگینی در راستای معرفی اسلام بر دوش دارند.

   

  وی افزود: بسیجیان ورزشکار باید از سنگر ورزش اسلام، اقتدار و هویت زن مسلمان را به دنیا معرفی کنند.

   

  جانشین سازمان ورزش بسیج کشور اظهار کرد: بایستی به نوع تربیت مادران شهدا و انتقال فرهنگ شهید و شهادت توجه و نسبت به گسترش آن اهتمام ویژه شود.

   

  وی ضمن با اهمیت دانستن توجه به موضوع حجاب افزود: در کنار مرقد شهدا عهد می بندیم حجاب فاطمی را حفظ و مسیر شهدا را ادامه دهیم.

   

  میرجلیلی تصریح کرد: یکی از ماموریت های اصلی بسیج مردم یاری و خدمت به مردم است و ورزش نیز یکی از همین عرصه ها است.

   

  وی افزود: ما برای خدمت به جامعه چیزی که مورد نأکید رهبر معظم انقلاب است باید اشتیاق به ورزش و روح ورزشکاری را در کشور زنده نگه داریم.

   

   جانشین سازمان ورزش بسیج کشور ضمن تأکید بر اهمیت دادن به موضوع ورزش در جامعه گفت: با حمایت های صورت گرفته ۳ هزار سالن فرهنگی ورزشی صالحین و نهم دی برای خدمت به مردم و ترویج ورزش در جامعه ساخته شده است.

   

  وی افزود: خانواده ها و بانوان به عنوان بخش اعظمی از جامعه نباید دغدغه برای ورزش داشته باشد لذا بسیج وظیفه داشت فضای معنوی و آرام برای این امر مهیا سازد.

   

  میرجلیلی با بیان اینکه خواهران بسیجی ورزشکار از حضرت زهرا(س) الگوبرداری می کنند خاطرنشان کرد: در هشت سال دفاع مقدس نقش حماسه ساز و سازنده بانوان در راه پاسداری از اسلام و انقلاب برای همگی آشکار و مشخص شده است.

   

  وی با اعلام آمادگی هزاران سالن و ۱۷ هزار مربی در سراسر کشور افزود: باتوجه به نیاز به کار زیربنایی در امر ورزش کشور تا امروز بیش از ۳۲۰ پایگاه استعدایابی ورزش کشور راه اندازی شده که ۸۵ مورد آن مخصوص بانوان بسیجی است.

    

  جانشین سازمان ورزش بسیج کشور گفت: امیدواریم تا پایان برنامه ششم توسعه بر اساس علاقه مندی، توانمندی و استعدادهای شهرستان ها به ۴۶۰ پایگاه استعدایابی ورزشی فقط در حوزه خواهران دست پیدا کنیم.

   

  وی افزود: تحقق اینکه در هر ناحیه مقاومت پایگاه استعدادیابی ورزشی برای خواهران و برادران مهیا شود نیازمند تلاش و حمایت متولیان ورزش کشور دارد.

   

  میرجلیلی خاطرنشان کرد: بسیج این آمادگی را دارد که به متولیان ورزش کشور و فدراسیون ها کمک رسانی داشته باشد تا این استعدادهایی که در اقسا نقاط کشور وجود دارند بروز و ظهور داشته باشند.

   

  وی افزود: بسیج این آمادگی را دارد که برای بزرگ ترین رویداد ورزشی یعنی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به متولیان ورزش کشور در سطوح مختلف کمک کند.

   

  انتهای پیام/

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.