• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سازمان بهداشت جهانی: شرایط یمن بحرانی است
  کد خبر : 2044030

  سازمان بهداشت جهانی: شرایط یمن بحرانی است

  سازمان بهداشت جهانی: شرایط یمن بحرانی استReviewed by on Sep 11Rating: دوویرت دیروز (یکشنبه) در گفت و گوی اختصاصی با شبکه روسی ‘ RT’، افزود: کمتر از ۵۰ درصد از امکانات بهداشتی و درمانی در اختیار مردم یمن است وبیش از ۱۵ میلیون نفر از آنها هیچ دسترسی به خدمات عمومی درمانی ندارند. وی تاکید…

  سازمان بهداشت جهانی: شرایط یمن بحرانی استReviewed by on Sep 11Rating:

  دوویرت دیروز (یکشنبه) در گفت و گوی اختصاصی با شبکه روسی ‘ RT’، افزود: کمتر از ۵۰ درصد از امکانات بهداشتی و درمانی در اختیار مردم یمن است وبیش از ۱۵ میلیون نفر از آنها هیچ دسترسی به خدمات عمومی درمانی ندارند.
  وی تاکید کرد: تعداد مبتلایان به وبا در یمن حقیقتا تکان دهنده است و یکی از گسترده ترین موارد شیوع وبا در تاریخ معاصر به شمار می رود.
  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه روسی، هم اکنون سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمان های مرتبط در حال تلاش برای کنترل شیوع وبا در یمن هستند که با بمباران های هوایی، به طور فزاینده ای شدت یافته است.
  این شبکه روسی افزود: با وجود این شرایط، فعالان در بخش خدمات رسانی در انجام وظایف خود در مناطق آسیب دیده و قابل دسترس یمن، موفق بوده اند.
  بر اساس گزارش صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) در حالی که نزدیک به ۵۵۰ هزار نفر از مردم یمن به وبا مبتلا شده اند مراکز درمانی این کشور با امکانات و تجهیزات بسیار ناچیزی که در اختیار دارند بیماران را پذیرش و تحت درمان قرار می دهند.
  یونیسف کاهش محسوس شمار مبتلایان به این بیماری را مدیون تلاش شبانه روزی فعالان جهانی در بخش خدمات رسانی دانست وگفت که علاوه بر این افراد ، هم اکنون نزدیک به ۴۰ هزار یمنی بطور در عملیات شناساسی و امداد به کسانی را که ممکن است به این بیماری مبتلا شده باشند داوطلبانه فعالیت می کنند وبا جستجوی خانه به خانه مبتلایان احتمالی را شناسایی وبه آنها کمک می کنند.
  خاورم**۹۳۷۷** ۱۰۴۹
  مترجم: حمید اوضح /انتشار دهنده : مریم کاظمی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.