• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » جلسه شورای حکام آژانس آغاز شد
  کد خبر : 2043986

  جلسه شورای حکام آژانس آغاز شد

  جلسه شورای حکام آژانس آغاز شدReviewed by on Sep 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، یوکیا آمانو مدیر کل آژانس در آغاز جلسه امروز که پشت درهای بسته برگزار می شود، شورای حکام سخنرانی می کند و متن آن تا دقایقی دیگر منتشر خواهد شد. مدیرکل آژانس در ساعت ۱۴ و ۳۰…

  جلسه شورای حکام آژانس آغاز شدReviewed by on Sep 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، یوکیا آمانو مدیر کل آژانس در آغاز جلسه امروز که پشت درهای بسته برگزار می شود، شورای حکام سخنرانی می کند و متن آن تا دقایقی دیگر منتشر خواهد شد. مدیرکل آژانس در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی وین در یک کنفرانس خبری شرکت می کند.
  گزارش فصلی جدید آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران عصر پنجشنبه ۹ شهریور (۳۱ اوت) منتشر شد و در اختیار اعضای شورای حکام آژانس قرار گرفت؛ مدیر کل آژانس در این گزارش بار دیگر تایید کرد که ایران به تمام تعهدات خود در توافق هسته ای پایبند بوده است.
  این هشتمین گزارش یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی از روز 'اجرای برجام ' (۱۶ ژانویه ۲۰۱۶ برابر با ۲۶ دی ۱۳۹۴) تا کنون و سومین گزارش پس از آغاز کار دولت دونالد ترامپ در آمریکا است که اجرای تعهدات ایران را مطابق با شروط توافق هسته ای ایران و ۱+۵ و به پشتوانه قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل مورد تایید و راستی آزمایی قرار می دهد.
  آمانو هفته گذشته در نشست مجمع راهبردی بلد (Bled) در اسلوونی بار دیگر از برجام به عنوان یک دستاورد روشن برای نظام راستی آزمایی هسته ای دفاع کرد و گفت: آژانس با پایبندی به دستور کار فنی و خودداری از ورود به مسائل سیاسی موفق شد در این زمینه نقشی حیاتی ایفا ، و اعتماد تمام طرفها را حفظ کند.
  تقویت همکاری های بین المللی در زمینه هسته ای ، تشعشعات ، حمل و نقل و ایمنی مواد هسته ای ، امنیت هسته ای ، اجرای پادمان ها در کره شمالی ، اجرای توافقهای پادمانی در سوریه و کاربرد پادمانهای آژانس در خاورمیانه از جمله دیگر محورهای بحث در نشست فصلی شورای حکام است
  اروپام**۱۰۷۸** بابک جعفری- انتشار دهنده: محمد حسن دوستارگان

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.