• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کسب رتبه نخست کمرگ کرمانشاه بین گمرکات کشور در صادرات به عراق
  کد خبر : 2043877

  کسب رتبه نخست کمرگ کرمانشاه بین گمرکات کشور در صادرات به عراق

  کسب رتبه نخست کمرگ کرمانشاه بین گمرکات کشور در صادرات به عراقReviewed by on Sep 11Rating: خلیل حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمار صادرات کشور در ۵ ماهه نخست امسال به کشور عراق گفت:  در مجموع ۵ میلیون و ۳۳۴ هزار و ۶۲۶ تن کالا به ارزش ۲ میلیاردو۶۵۸ میلیون ۶۰۱…

  کسب رتبه نخست کمرگ کرمانشاه بین گمرکات کشور در صادرات به عراقReviewed by on Sep 11Rating:

  خلیل حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آمار صادرات کشور در ۵ ماهه نخست امسال به کشور عراق گفت:  در مجموع ۵ میلیون و ۳۳۴ هزار و ۶۲۶ تن کالا به ارزش ۲ میلیاردو۶۵۸ میلیون ۶۰۱ هزارو ۱۸۴ دلار به کشور عراق صادرکرده است.

  وی افزود: از این مقدار گمرکات استان کرمانشاه  با صدور ۱میلیون ۸۳۱  هزارو ۵۶۱ تن کالا به ارزش ۷۶۷  میلیون و ۳۰۵ و ۲۷ دلار از لحاظ وزنی سهم ۳۴ درصدی و از حیث ارزشی سهم ۲۹ درصدی صادرات کل کشور به عراق را به خود اختصاص داد.

  حیدری تصریح کرد :  در ۵ ماهه نخست امسال از مجموع  ۱میلیون ۸۳۱  هزارو ۵۶۱ تن کالا به ارزش ۷۶۷  میلیون و ۳۰۵ و ۲۷ دلار کالای صادراتی گمرکات استان کرمانشاه به عراق، گمرک کرمانشاه با صدور ۲۶۰ میلیون و ۶۲۷ هزارو ۹۸۵ دلار کالا به وزن ۸۱۲ هزارو ۵۶ تن آن در بین گمرکات استان و کشور از حیث وزن رتبه نخست و از لحاظ ارزش رتبه دوم را در صادرات به عراق به خوداختصاص داده است.

  مدیرکل گمرکات استان عمده کالاهای صادراتی از طریق این گمرکات را  سیمان، گوجه فرنگی تازه یا سرد کرده، رخام پولیش داده شده، کولر آبی، هندوانه تازه،   کاشی و  سرامیک، ظروف ملامین، لوازم خانه داری و پاکیزگی، پروفیل بامقطع ازآهن یافولادگرم نوردشده، کود شیمیایی  عنوان کرد و گفت: بیشتر کالاهای فوق به کشور عراق صادر می شود.

  وی افزود: عمده کالاهای صادراتی از گمرکات استان کرمانشاه به کشورهای عراق، افغانستان، ترکیه، امارات متحده، هند، جیبوتی و… و. بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.