• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کانادا صدها تبعه خارجی را به کشورهای«خطرناک» دیپورت کرده است
  کد خبر : 2043785

  کانادا صدها تبعه خارجی را به کشورهای«خطرناک» دیپورت کرده است

  کانادا صدها تبعه خارجی را به کشورهای«خطرناک» دیپورت کرده استReviewed by on Sep 11Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، خبرگزاری رویترز از اسنادی پرده برداشته که نشان می‌دهد دولت کانادا صدها تبعه خارجی را به کشورهایی بازگردانده که پیش‌تر آن‌ها را برای غیرنظامیان خطرناک توصیف کرده بود. این اقدام کانادا در حالی…

  کانادا صدها تبعه خارجی را به کشورهای«خطرناک» دیپورت کرده استReviewed by on Sep 11Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، خبرگزاری رویترز از اسنادی پرده برداشته که نشان می‌دهد دولت کانادا صدها تبعه خارجی را به کشورهایی بازگردانده که پیش‌تر آن‌ها را برای غیرنظامیان خطرناک توصیف کرده بود. این اقدام کانادا در حالی صورت گرفته که در سال‌های گذشته این کشور با حجم عظیمی از پناهجویان و مهاجران مواجه بوده است.

  بر اساس آماری که خبرگزاری رویترز منتشر کرده، از ژانویه ۲۰۱۴ تا ششم سپتامبر ۲۰۱۷ کانادا ۲۴۹ تبعه خارجی را به ۱۱ کشوری دیپورت کرده که این کشورها را برای غیرنظامیان خطرناک تلقی کرده بود. این آمار شامل دیپورت ۱۳۴ تن به عراق، ۶۲ تن به کنگو و ۴۳ تن به افغانستان می‌شود.

  بر اساس این گزارش، دولت کانادا در سال ۲۰۱۴، ۲۲ تن را به عراق دیپورت کرده و این تعداد در سال ۲۰۱۶ به ۵۱ تن افزایش یافته است.

  گزارش خبرگزاری رویترز حاکی از آن است که کانادا در سال میلادی جاری تاکنون ۳۵ تن را به عراق بازگردانده است.

  یک مقام دولت کانادا در واکنش به این گزارش خبرگزاری رویترز تصریح کرد: تصمیم به اخراج افراد از کانادا به آسانی اتخاذ نمی‌شود.

  وی ادامه داد: اتخاذ این تصمیم در فرآیند قانونی مناسب به عمل می‌آید.

  انتهای پیام

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.