• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » از میـانمـار تا قــدس
  کد خبر : 2043681

  از میـانمـار تا قــدس

  از میـانمـار تا قــدسReviewed by on Sep 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛دشتستان؛ این فاجعه انسانی در زمانی رخ می دهد که کمتر کشوری صدا به اعتراض بلند می کند و حکام کشورهای اسلامی درسکوتی مرگبار ایام می گذارند انگار نه انگار در تاریخ…

  از میـانمـار تا قــدسReviewed by on Sep 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛دشتستان؛ این فاجعه انسانی در زمانی رخ می دهد که کمتر کشوری صدا به اعتراض بلند می کند و حکام کشورهای اسلامی درسکوتی مرگبار ایام می گذارند انگار نه انگار در تاریخ این کشور بیش از ۲۰۰ هزار نفر انسان قتل عام شده اند.

  فراموش کرده اند که اگر درگوشه  ای از جهان ناله مظلومی بلند شود و انسان آرام بگیرد در گناه ظالم شریک و سهیم است و مظلوم فردای قیامت از او نزد خداوند جهانیان گلایه و شکایت می برد.

  براستی دشمنان قسم خورده اسلام با کدامین نقشه این چنین جنایت ها مرتکب می شوند و به چه دلیل حاکمان کشورهای اسلامی اینگونه سکوت نموده و لب فرو می بندند؟

  قطعا پشت پرده این قتل عام و فجایع کم سابقه تاریخ بشری بدنبال اهدافی شوم است که می توان به مساله مهم جهان اسلام یعنی قدس شریف اشاره نمود که دشمنان  اذهان مردم و رسانه ها را به سوی کشور میانمار هدایت نموده تا اسرائیل غاصب به نقشه های شوم خویش در سرزمین اشغالی پرداخته تا برای هرچند مدتی کوتاه با خیالی آسوده به شهرک سازی های غیرقانونی خویش ادامه دهد و  مردم نقاط مختلف را از مسیر اصلی اسلام منحرف سازد.

  سکوت مجامع بین المللی بویژه کشورهای اسلامی نیز در این برهه مهم تاریخی جایی بسی تامل و دقت دارد درحالی که از یک سو رژیم غاصب صهیونیسم در مناطق قدس اشغالی و قوم تکفیری داعش  در عراق و سوریه و سایر کشورها به کشتار مردم بی گناه مشغولند و سکوت مطلق نموده و سخنی بر زبان جاری نمی کنند.

  یا در بخش های مختلف این کره خاکی  و سوریه شاهد پیروزی های متعدد نیروهای مردمی و ارتش عراق و سوریه هستیم اینگونه قتل عام و کشتارهای بی رحمانه در کشور میانمار، اذهان را به گونه ای هدایت می کنند تا ذلت شکست تکفیری های داعش کمتر دیده شود و دشمنان بتوانند در مسیر تجدید قوای خویش را تیشه به ریشه اسلام زدن قدمی تازه بردارند.

  در این روزهای سرنوشت ساز برهمگان بالاخص نخبگان جامعه ضرورت دارد با ریشه یابی اینگونه وقایع  دلخراش به تبیین و روشنگری پرداخته و بوِیژه از طریق رسانه های مجازی که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند "امروز دیگر فضای مجازی تبدیل به فضای حقیقی شده است" در مسیر روشنگری مردم و نسل بشریت گام بردارند.

  امید است دراین روزهای بزرگ و بوِیژه شاهد توقف این نسل کشی های بیرحمانه و نصرت و پیروزی نیروهای اسلامی در مناطق مختلف جهان باشیم.

  سعیدغلامی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.