• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » همام حمودی گزینه مجلس اعلای اسلامی عراق برای ریاست ائتلاف ملی
  کد خبر : 2043595

  همام حمودی گزینه مجلس اعلای اسلامی عراق برای ریاست ائتلاف ملی

  همام حمودی گزینه مجلس اعلای اسلامی عراق برای ریاست ائتلاف ملیReviewed by on Sep 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از «الغد پرس»، «فرات الشرع» یکی از اعضای مجلس اعلای اسلامی عراق اعلام کرد که این مجلس تلاش می کند «همام حمودی» رئیس جدید خود را برای ریاست ائتلاف…

  همام حمودی گزینه مجلس اعلای اسلامی عراق برای ریاست ائتلاف ملیReviewed by on Sep 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از «الغد پرس»، «فرات الشرع» یکی از اعضای مجلس اعلای اسلامی عراق اعلام کرد که این مجلس تلاش می کند «همام حمودی» رئیس جدید خود را برای ریاست ائتلاف ملی عراق نامزد کند.

  الشرع در گفتگو با الغد پرس تأکید کرد که مجلس اعلای اسلامی عراق می خواهد همام حمودی ریاست ائتلاف ملی عراق را به جای عمار حکیم در دست بگیرد.

  پیش از این و در حالی که حدود ۵ ماه از دوره ریاست عمار حکیم  بر این ائتلاف باقی مانده او تأکید کرد که قصد ندارد برای دور بعدی ریاست این ائتلاف را برعهده داشته باشد و خواستار انتخاب جایگزین برای خود شده بود.

  الشرع تأکید کرد که حمودی از شخصیت ثابت، محترم و مورد احترامی در میان همه طیف های ائتلف ملی عراق برخوردار است و تجربه موفقی به عنوان یک نماینده در پارلمان عراق داشته است و انتخاب او به عنوان رئیس ائتلاف عراق یکپارچه مورد تأیید جریان های ملی، دیگر احزاب و طرف های منطقه ای است. مجلس اعلای اسلامی عراق روز شنبه (دیروز) از انتخاب «همام حمودی» به عنوان رئیس این مجلس به شکل رسمی خبر داده بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.