• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ادامه پاکسازی مرزهای سوریه با اردن
  کد خبر : 2043571

  ادامه پاکسازی مرزهای سوریه با اردن

  ادامه پاکسازی مرزهای سوریه با اردنReviewed by on Sep 10Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، منابع میدانی روز یکشنبه اعلام کردند که ارتش و نیروهای مسلح سوریه در ادامه پاکسازی مرزهای این کشور با اردن چهار نقطه مرزی دیگر در جنوب شرق استان ریف دمشق را ازگروه های مسلح تروریست بازپس گرفتند.ارتش…

  ادامه پاکسازی مرزهای سوریه با اردنReviewed by on Sep 10Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا، منابع میدانی روز یکشنبه اعلام کردند که ارتش و نیروهای مسلح سوریه در ادامه پاکسازی مرزهای این کشور با اردن چهار نقطه مرزی دیگر در جنوب شرق استان ریف دمشق را ازگروه های مسلح تروریست بازپس گرفتند.
  ارتش سوریه مناطق میان میله های مرزی ۱۷۳ تا ۱۷۶ و پاسگاه ها و برج های دیده بانی این منطقه را از لوث وجود گروه های تروریستی پاکسازی کردند.
  نیروهای مسلح سوریه پیش ازاین نیز در همین محور، مناطق 'غدیرمحمود' و 'وادی محمود' را در مرز اردن و جنوب شرق استان ریف دمشق آزاد کرده بودند.
  منطقه وادی محمود از گذرگاه های غیرقانونی در مرزهای سوریه و اردن است که از طریق آن، سلاح و مهمات برای تروریست های موجود در استان ریف دمشق و بادیه سوریه قاچاق می شد.
  نیروهای 'احمد العبدو' و ارتش 'اسود الشرقیه' از زیرمجموعه جبهه جنوبی گروه ارتش آزاد در بخش هایی از مرز استان های حمص و ریف دمشق با کشور اردن حضور دارند.
  خاورم**۶۱۱۶ ** ۱۳۲۴// انتشار دهنده: فردین پازوکی

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.