• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ریشه‌کنی فقر مطلق با قطع یارانه ثروتمندان امکان‌پذیر است
  کد خبر : 2043509

  ریشه‌کنی فقر مطلق با قطع یارانه ثروتمندان امکان‌پذیر است

  ریشه‌کنی فقر مطلق با قطع یارانه ثروتمندان امکان‌پذیر استReviewed by on Sep 10Rating: غلامرضا مصباحی‌ مقدم درگفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه دامنه فقر مطلق در کشور ما محدود است اظهار داشت: رفع فقر مطلق با شرایط حاضر و وضعیت موجود امکان‌پذیر است و راهکارهای متعددی…

  ریشه‌کنی فقر مطلق با قطع یارانه ثروتمندان امکان‌پذیر استReviewed by on Sep 10Rating:

  ریشه‌کنی فقر مطلق با قطع یارانه ثروتمندان امکان‌پذیر استغلامرضا مصباحی‌ مقدم درگفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه دامنه فقر مطلق در کشور ما محدود است اظهار داشت: رفع فقر مطلق با شرایط حاضر و وضعیت موجود امکان‌پذیر است و راهکارهای متعددی می‌توان برای آن ارائه کرد.

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام قطع یارانه ثروتمندان و افرادی که زیر خط فقر نیستند را یکی از راه‌های ریشه‌کنی فقر مطلق دانست و تأکید کرد: می‌توان بخش کوچکی از منابعی که از این طریق به دست می‌آید صرف رفع فقر مطلق چنین خانواده‌هایی کرد.

  وی با تأکید بر اینکه رفع فقر مطلق می تواند سریع انجام شود و نیازی به ۴ سال ندارد گفت: علت اینکه این کار در ۴ سال گذشته انجام نشد نبود اراده‌ برای قطع یارانه ثروتمندان بود.

  مصباحی مقدم با تأکید بر اینکه باید بخش مهمی از منابع به دست آمده از قطع یارانه ثروتمندان به تولید و بخش کوچکتر به خانواده‌های تحت پوشش اختصاص یابد خاطر نشان کرد: این خانواده‌ها غالبا کسانی هستند که زیر خط فقر مطلق بوده و عضو بهزیستی یا کمیته امداد هستند.

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان گفت: باید از آقای رئیس جمهور پرسید که چه تضمینی وجود دارد ماجرای ریشه‌کنی فقر مطلق تا پایان دولت دوازدهم به سرنوشت آن در دولت یازدهم منجر نشود.

  انتهای پیام /

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.